Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 22 ФЕВРАЛЯ 2018 04:02
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

За здоров'ям до Бердянську

19 мая 2017

Вже зовсім скоро настане курортний сезон. Майже перед кожним з нас постане проблема,  яке місто для відпочинку обрати. Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням  якого є лікування або профілактика різних захворювань.

Перлина Азовського узбережжя – Бердянськ має значний потенціал для розвитку в'їзного і внутрішнього медичного та оздоровчого туризму.  Здравниці, що розташовані тут,  мають багаторічний досвід ефективного лікування і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів травлення, проблемами у сфері гінекології, пульмонології тощо.

Усім бажаючим в Бердянську запропонують різноманітні оздоровчі та лікувальні тури. Фахівці підберуть індивідуальний варіант, що буде найкращим як для вирішення конкретної проблеми, так і з точки зору фінансових можливостей пацієнта. 

Чим же зайнятися в міжсезоння в Бердянську? Звичайно ж, своїм здоров'ям! 

Більшість туристів Бердянська обирають санаторно-курортне лікування, оскільки воно засноване тут на широкому застосуванні природних цілющих факторів.

Відомий курортолог, професор А.А. Корнілов, вивчаючи бердянський клімат, дійшов висновку, що саме унікальні природні умови є основною перевагою Бердянська як курортного й оздоровчого центру. Адже тут поєднуються два ландшафтні елементи — степ (з півночі) та море (з півдня). Саме тому повітря у Бердянську відчутно багате озоном, трохи вологе, сповнене ароматом степових квітів з тонким присмаком йоду. Таку ноту в цю унікальну композицію вносить Азовське море. Проте це далеко не увесь його внесок у створення іміджу Бердянська як центру медично-оздоровчого туризму. Азовське море – одне з найспокійніших морів світу, адже глибина його не перевищує 13,5 м, а середній показник ще менший, приблизно 7,4 м

Ще одним важливим природним фактором, що надає Бердянську як оздоровчому центру неабияку перевагу перед іншими подібними курортами, є лікувальні грязі бердянських лиманів. Компреси, ванни та інші процедури з лікувальними грязями поліпшують кровообіг, розширюють судини, покращують лімфообіг, метаболізм, прискорюють окислювально-відновлювальні процеси та поліпшують дихання тканин організму. 

Санаторії Бердянська забезпечують комфортне розміщення відпочиваючих і всі необхідні умови для проведення лікувальних заходів. Для цих цілей в санаторіях розташовуються спеціальні споруди (солярії, інгаляторій, грязелікарні, бювети мінеральних вод, кабінети фізіотерапії тощо), де хворі можуть отримувати бальнеолікування, кліматолікування, грязелікування.

Отримання лікування, наприклад, у санаторії «Арктика», забезпечує високу ефективність профілактики захворювань і відновлювальної терапії.

Окрім санаторіїв, розрахованих на туристів різного віку, є у Бердянську й оздоровчі центри для малечі. Розмаїття дитячих таборів, розташованих на узбережжі Азовського моря, забезпечить можливість вибору для найвибагливіших клієнтів, а розважальні програми беззаперечно сподобаються наймолодшим гостям Бердянська та залишать по собі букет незабутніх вражень.

Лікувальні та оздоровчі тури Бердянськ рекомендує туристам, починаючи вже з 23-25 років. Як відзначають експерти, уявлення про пансіонати і санаторії як місця для пенсіонерів давно застаріло. Адже санаторно-курортні та оздоровчі путівки рекомендовані не тільки людям, які потребують профілактики та лікуванні серйозних захворювань за направленням лікаря. Їх можна запропонувати також:

·                     у якості курсу повного відновлення організму спортсменам, у яких були травми;

·                     як засіб від депресії тим, хто втомився психологічно;

·                     у якості повноцінного відпочинку від стресу і тривалих перевантажень на роботі;

·                     у якості реабілітації після хвороби;

·                     а також для схуднення, омолодження, розслаблення, оздоровлення та багато чого іншого.

Окремо слід сказати про можливість отримання у Бердянську одного з найдорожчих видів медичних послуг — лікувально-профілактичний догляд за зубами. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати такі послуги саме в Бердянську.

Серед переваг Бердянської міської стоматології називають висококваліфіковане лікування, якісну діагностику та унікальні методики.

Додамо, що медичний туризм – це можливість поєднати приємне з корисним. За винятком важких клінічних випадків (серйозних операцій), обстеження та лікування в Бердянську дозволить змінити обстановку, відпочити від повсякденних турбот, розширити кругозір і познайомитися з місцевими пам'ятками.

Підводячи підсумки, хочеться акцентувати увагу на тому, детальну інформацію про можливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську – що подивитись, де зупинитись, розважитись, оздоровитись тощо можна знайти на офіційному туристичному сайті www. berdyansk.travel

Приємного відпочинку!

Володимир БУТ

 

Просмотров: 116

ПРАВА ГОРОЖАН

Корни дерева с соседнего участка повредили фундамент моего дома, в результате чего на стенах появились трещины. На мои замечания и просьбы спилить дерево сосед не реагирует. Как мне повлиять на него?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Часть 1 статьи 91 Земельного кодекса Украины закрепляет обязанности собственников земельных участков, в том числе: не нарушать права владельцев смежных земельных участков и землепользователей; соблюдать правила добрососедства. Собственники и землепользователи должны выбирать такие способы использования земельных участков согласно их целевому назначению, при которых соседям создается меньше всего неудобств (затенение, задымление, неприятные запахи, шумовое загрязнение и т.п.). Также согласно ст. 105 Земельного кодекса Украины, в случае проникновения корней и ветвей деревьев с одного земельного участка на другой собственники и землепользователи имеют право обрезать корни деревьев и кустов, проникающие с соседнего земельного участка, если такое проникновение препятствует использованию земельного участка по целевому назначению.

Таким образом, вы вправе самостоятельно обрезать корни этого дерева, которые проникают с соседнего земельного участка. В соответствии со ст. 158 Земельного кодекса Украины земельные споры решаются судами, органами местного самоуправления и центральным органом исполнительной власти, который реализует государственную политику в сфере земельных отношений. То есть вы можете обратиться в местный совет или защищать свои права непосредственно в суде.

На ночь я оставил свой автомобиль на автостоянке. Когда утром пришел забирать машину, обнаружил на ней многочисленные повреждения (царапины). Как мне быть? Кто возместит ущерб?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Данные правоотношения регулируются нормами Гражданского кодекса Украины и Правилами хранения транспортных средств на автостоянках, утвержденными постановлением правительства № 115 от 22.01.1996 г. Хранение транспортных средств на автостоянках должно осуществляться на основании договора, который согласно ст. 937 ГК Украины заключается в письменной форме. По нему организация или субъект, который берет на хранение машину, обязан обеспечить ее целостность и сохранность.

Кроме этого, Правилами хранения транспортных средств на автостоянках предусмотрено, что представитель организации обязан внести в журнал учета транспорта информацию об автомобиле. Также водителю должны выдать соответствующую квитанцию (жетон).

Согласно п. 28 Правил автостоянка гарантирует сохранность автомобилей, принятых на хранение, а в случае их исчезновения, разукомплектования или повреждения во время хранения несет за это ответственность. При этом претензии владельца транспортного средства к служебным лицам и к обслуживающему персоналу автостоянки заносятся в книгу жалоб и предложений.

Также по предписанию ст. 950 ГК Украины за утрату или повреждение автомобиля, принятого на хранение, автостоянка отвечает на общих основаниях. То есть в случае повреждения возмещает сумму, на которую понизилась стоимость машины. Владелец автостоянки обязан возместить ущерб, нанесенный автомобилю во время его хранения. В случае отказа необходимо будет обращаться в суд. Таким образом, необходимо, кроме письменного уведомления о повреждении автомобиля дежурному приемщику на автостоянке, вызвать сотрудников полиции.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/