Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 23 НОЯБРЯ 2017 13:11
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

За здоров'ям до Бердянську

19 мая 2017

Вже зовсім скоро настане курортний сезон. Майже перед кожним з нас постане проблема,  яке місто для відпочинку обрати. Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням  якого є лікування або профілактика різних захворювань.

Перлина Азовського узбережжя – Бердянськ має значний потенціал для розвитку в'їзного і внутрішнього медичного та оздоровчого туризму.  Здравниці, що розташовані тут,  мають багаторічний досвід ефективного лікування і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів травлення, проблемами у сфері гінекології, пульмонології тощо.

Усім бажаючим в Бердянську запропонують різноманітні оздоровчі та лікувальні тури. Фахівці підберуть індивідуальний варіант, що буде найкращим як для вирішення конкретної проблеми, так і з точки зору фінансових можливостей пацієнта. 

Чим же зайнятися в міжсезоння в Бердянську? Звичайно ж, своїм здоров'ям! 

Більшість туристів Бердянська обирають санаторно-курортне лікування, оскільки воно засноване тут на широкому застосуванні природних цілющих факторів.

Відомий курортолог, професор А.А. Корнілов, вивчаючи бердянський клімат, дійшов висновку, що саме унікальні природні умови є основною перевагою Бердянська як курортного й оздоровчого центру. Адже тут поєднуються два ландшафтні елементи — степ (з півночі) та море (з півдня). Саме тому повітря у Бердянську відчутно багате озоном, трохи вологе, сповнене ароматом степових квітів з тонким присмаком йоду. Таку ноту в цю унікальну композицію вносить Азовське море. Проте це далеко не увесь його внесок у створення іміджу Бердянська як центру медично-оздоровчого туризму. Азовське море – одне з найспокійніших морів світу, адже глибина його не перевищує 13,5 м, а середній показник ще менший, приблизно 7,4 м

Ще одним важливим природним фактором, що надає Бердянську як оздоровчому центру неабияку перевагу перед іншими подібними курортами, є лікувальні грязі бердянських лиманів. Компреси, ванни та інші процедури з лікувальними грязями поліпшують кровообіг, розширюють судини, покращують лімфообіг, метаболізм, прискорюють окислювально-відновлювальні процеси та поліпшують дихання тканин організму. 

Санаторії Бердянська забезпечують комфортне розміщення відпочиваючих і всі необхідні умови для проведення лікувальних заходів. Для цих цілей в санаторіях розташовуються спеціальні споруди (солярії, інгаляторій, грязелікарні, бювети мінеральних вод, кабінети фізіотерапії тощо), де хворі можуть отримувати бальнеолікування, кліматолікування, грязелікування.

Отримання лікування, наприклад, у санаторії «Арктика», забезпечує високу ефективність профілактики захворювань і відновлювальної терапії.

Окрім санаторіїв, розрахованих на туристів різного віку, є у Бердянську й оздоровчі центри для малечі. Розмаїття дитячих таборів, розташованих на узбережжі Азовського моря, забезпечить можливість вибору для найвибагливіших клієнтів, а розважальні програми беззаперечно сподобаються наймолодшим гостям Бердянська та залишать по собі букет незабутніх вражень.

Лікувальні та оздоровчі тури Бердянськ рекомендує туристам, починаючи вже з 23-25 років. Як відзначають експерти, уявлення про пансіонати і санаторії як місця для пенсіонерів давно застаріло. Адже санаторно-курортні та оздоровчі путівки рекомендовані не тільки людям, які потребують профілактики та лікуванні серйозних захворювань за направленням лікаря. Їх можна запропонувати також:

·                     у якості курсу повного відновлення організму спортсменам, у яких були травми;

·                     як засіб від депресії тим, хто втомився психологічно;

·                     у якості повноцінного відпочинку від стресу і тривалих перевантажень на роботі;

·                     у якості реабілітації після хвороби;

·                     а також для схуднення, омолодження, розслаблення, оздоровлення та багато чого іншого.

Окремо слід сказати про можливість отримання у Бердянську одного з найдорожчих видів медичних послуг — лікувально-профілактичний догляд за зубами. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати такі послуги саме в Бердянську.

Серед переваг Бердянської міської стоматології називають висококваліфіковане лікування, якісну діагностику та унікальні методики.

Додамо, що медичний туризм – це можливість поєднати приємне з корисним. За винятком важких клінічних випадків (серйозних операцій), обстеження та лікування в Бердянську дозволить змінити обстановку, відпочити від повсякденних турбот, розширити кругозір і познайомитися з місцевими пам'ятками.

Підводячи підсумки, хочеться акцентувати увагу на тому, детальну інформацію про можливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську – що подивитись, де зупинитись, розважитись, оздоровитись тощо можна знайти на офіційному туристичному сайті www. berdyansk.travel

Приємного відпочинку!

Володимир БУТ

 

Просмотров: 89

ПРАВА ГОРОЖАН

Декрет для бабушки: как оформить

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО
– В соответствии со статьей 179 КЗоТ по желанию женщины ей предоставляется отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста с выплатой за эти периоды пособия согласно законодательству. Отпуск по уходу может быть использован также полностью или частично отцом ребенка, бабушкой, дедом или другими родственниками, которые фактически ухаживают за ребенком. Или лицом, которое усыновило или взяло под опеку ребенка, одним из приемных родителей или родителем-воспитателем. Аналогичные нормы содержится в ст. 18, 20 Закона Украины «Об отпусках».

Такой отпуск предоставляется по заявлению женщины или вышеуказанных лиц полностью или частично в пределах установленного периода и оформляется приказом (распоряжением) собственника или уполномоченного им органа.

Основанием является справка с места работы (службы, учебы) матери ребенка о том, что она вышла на работу до окончания срока отпуска по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста и выплата пособия ей прекращена (с указанием даты).

Согласно ст. 181 КЗоТ для оформления бабушка ребенка должна подать письменное заявление на имя работодателя. Такой отпуск оформляются приказом (распоряжением) собственника или уполномоченного им органа. Кроме заявления, бабушке надо предоставить копию свидетельства о рождении ребенка, справку с места учебы матери о том, что она является студенткой дневной формы обучения, справку органа труда и социальной защиты населения по месту жительства матери ребенка о том, что выплата пособия ей прекращена (или вообще не проводилась).

Согласно действующему законодательству, отпуск по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста зачислятся как в общий, так и в непрерывный стаж работы и в стаж работы по специальности. 

Что делать, если соседи громко слушают музыку?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

– В утвержденных постановлением КМУ от 08.10.1992 г. № 572 правилах пользования помещениями жилых домов и общежитий указано, что запрещено громко петь и кричать, пользоваться звуковоспроизводящей аппаратурой и другими источниками бытового шума с 22.00 до 08.00. Однако превышать уровень шума, определенные действующими санитарными нормами, запрещается круглосуточно.

Так, в дневное время максимальный уровень шума в жилых помещениях не должен превышать 55 дБ, а в ночное – 45 дБ.

Для замера уровня шума можно обратиться в территориальные органы надзора за соблюдением санитарного законодательства.

За нарушение норм предусмотрена административная ответственность. Так, согласно ст. 182 Кодекса Украины нарушение требований законодательных и других нормативно-правовых актов относительно защиты населения от вредного влияния шума или правил соблюдения тишины в населенных пунктах и общественных местах тянет за собой предупреждение или наложение штрафа на граждан от 5 до 15 необлагаемых минимумов доходов, а при повторном нарушении – наложение штрафа от 15 до 30 необлагаемых минимумов доходов с конфискацией звуковоспроизводящей аппаратуры, пиротехнических средств, других предметов нарушения тишины.

 

То есть, если соседи игнорируют ваши обращения, можно смело вызвать сотрудников полиции. 

Летние танцы от «Время и Стекло»


ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/