Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 24 СЕНТЯБРЯ 2017 00:09
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

За здоров'ям до Бердянську

19 мая 2017

Вже зовсім скоро настане курортний сезон. Майже перед кожним з нас постане проблема,  яке місто для відпочинку обрати. Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням  якого є лікування або профілактика різних захворювань.

Перлина Азовського узбережжя – Бердянськ має значний потенціал для розвитку в'їзного і внутрішнього медичного та оздоровчого туризму.  Здравниці, що розташовані тут,  мають багаторічний досвід ефективного лікування і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів травлення, проблемами у сфері гінекології, пульмонології тощо.

Усім бажаючим в Бердянську запропонують різноманітні оздоровчі та лікувальні тури. Фахівці підберуть індивідуальний варіант, що буде найкращим як для вирішення конкретної проблеми, так і з точки зору фінансових можливостей пацієнта. 

Чим же зайнятися в міжсезоння в Бердянську? Звичайно ж, своїм здоров'ям! 

Більшість туристів Бердянська обирають санаторно-курортне лікування, оскільки воно засноване тут на широкому застосуванні природних цілющих факторів.

Відомий курортолог, професор А.А. Корнілов, вивчаючи бердянський клімат, дійшов висновку, що саме унікальні природні умови є основною перевагою Бердянська як курортного й оздоровчого центру. Адже тут поєднуються два ландшафтні елементи — степ (з півночі) та море (з півдня). Саме тому повітря у Бердянську відчутно багате озоном, трохи вологе, сповнене ароматом степових квітів з тонким присмаком йоду. Таку ноту в цю унікальну композицію вносить Азовське море. Проте це далеко не увесь його внесок у створення іміджу Бердянська як центру медично-оздоровчого туризму. Азовське море – одне з найспокійніших морів світу, адже глибина його не перевищує 13,5 м, а середній показник ще менший, приблизно 7,4 м

Ще одним важливим природним фактором, що надає Бердянську як оздоровчому центру неабияку перевагу перед іншими подібними курортами, є лікувальні грязі бердянських лиманів. Компреси, ванни та інші процедури з лікувальними грязями поліпшують кровообіг, розширюють судини, покращують лімфообіг, метаболізм, прискорюють окислювально-відновлювальні процеси та поліпшують дихання тканин організму. 

Санаторії Бердянська забезпечують комфортне розміщення відпочиваючих і всі необхідні умови для проведення лікувальних заходів. Для цих цілей в санаторіях розташовуються спеціальні споруди (солярії, інгаляторій, грязелікарні, бювети мінеральних вод, кабінети фізіотерапії тощо), де хворі можуть отримувати бальнеолікування, кліматолікування, грязелікування.

Отримання лікування, наприклад, у санаторії «Арктика», забезпечує високу ефективність профілактики захворювань і відновлювальної терапії.

Окрім санаторіїв, розрахованих на туристів різного віку, є у Бердянську й оздоровчі центри для малечі. Розмаїття дитячих таборів, розташованих на узбережжі Азовського моря, забезпечить можливість вибору для найвибагливіших клієнтів, а розважальні програми беззаперечно сподобаються наймолодшим гостям Бердянська та залишать по собі букет незабутніх вражень.

Лікувальні та оздоровчі тури Бердянськ рекомендує туристам, починаючи вже з 23-25 років. Як відзначають експерти, уявлення про пансіонати і санаторії як місця для пенсіонерів давно застаріло. Адже санаторно-курортні та оздоровчі путівки рекомендовані не тільки людям, які потребують профілактики та лікуванні серйозних захворювань за направленням лікаря. Їх можна запропонувати також:

·                     у якості курсу повного відновлення організму спортсменам, у яких були травми;

·                     як засіб від депресії тим, хто втомився психологічно;

·                     у якості повноцінного відпочинку від стресу і тривалих перевантажень на роботі;

·                     у якості реабілітації після хвороби;

·                     а також для схуднення, омолодження, розслаблення, оздоровлення та багато чого іншого.

Окремо слід сказати про можливість отримання у Бердянську одного з найдорожчих видів медичних послуг — лікувально-профілактичний догляд за зубами. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати такі послуги саме в Бердянську.

Серед переваг Бердянської міської стоматології називають висококваліфіковане лікування, якісну діагностику та унікальні методики.

Додамо, що медичний туризм – це можливість поєднати приємне з корисним. За винятком важких клінічних випадків (серйозних операцій), обстеження та лікування в Бердянську дозволить змінити обстановку, відпочити від повсякденних турбот, розширити кругозір і познайомитися з місцевими пам'ятками.

Підводячи підсумки, хочеться акцентувати увагу на тому, детальну інформацію про можливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську – що подивитись, де зупинитись, розважитись, оздоровитись тощо можна знайти на офіційному туристичному сайті www. berdyansk.travel

Приємного відпочинку!

Володимир БУТ

 

Просмотров: 75

ПРАВА ГОРОЖАН

– Помогите разобраться, имею ли я право, как гражданин Украины, бесплатно получить земельный участок для дальнейшего строительства жилого дома или других участков земли?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Право на землю гарантирует украинцам Конституция Украины и Земельный кодекс. Так, в соответствии ст.121 Земельного кодекса Украины, граждане Украины имеют право на бесплатную передачу им земельных участков из земель государственной или коммунальной собственности в таких размерах:

– для ведения фермерского хозяйства – в размере земельной доли (пая), определенной для членов сельскохозяйственных предприятий, расположенных на территории сельского, поселкового, городского совета, где находится фермерское хозяйство;

– личного крестьянского хозяйства – не более 2,0 гектара;

– садоводства – не более 0,12 гектара;

– строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок) в селах – не более 0,25 гектара, в поселках – не более 0,15 гектара, в городах – не более 0,10 гектара;

– для индивидуального дачного строительства – не более 0,10 гектара;

– строительства индивидуальных гаражей – не более 0,01 гектара;

– строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок): в селах – не более 0,25 гектара;

в поселках – не более 0,15 гектара, в городах – не более 0,10 гектара.

Согласно законодательству Украины, выделение земли бесплатно производится один раз. Это означает, что каждый гражданин Украины имеет право бесплатно получить в свою частную собственность шесть земельных участков различного целевого назначения, причем, независимо от места проживания или регистрации.

– Я поскользнулась во дворе на не посыпанном песком льде, упала и сломала ногу. Могу ли получить за это компенсацию и от кого?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

 – Если травма получена возле своего дома, то претензии необходимо предъявлять коммунальному предприятию, обслуживающему этот дом. При падении на ступенях офиса, банка, супермаркета или дома, являющегося чей-то частной собственностью, ответственность должен нести тот, на кого возложена обязанность убирать данную территорию. Первое, что вам нужно сделать – это установить, кто является балансодержателем территории.

Прежде чем обращаться в суд, вооружитесь доказательствами. Запишите время и обстоятельства, а также телефоны свидетелей (минимум двух) вашего падения. Любым возможным способом зафиксируйте место происшествия (фото, видео и т.п.), ведь вам придется доказать, что травма произошла не по вашей неосмотрительности, а по причине ненадлежащего исполнения работниками соответствующих служб своих обязанностей.

Обращаться в суд можно как сразу, так и после окончания лечения. Срок исковой давности в Украине составляет три года. Однако с подачей иска лучше не затягивать, потому что потом сложнее будет собрать документы и другие доказательства. Кроме документов, подтверждающих ваш диагноз, необходимо будет предоставить в суд документы, подтверждающие понесенные вами расходы на лечение.

Так же вы имеете право на досудебное решение спора, а именно обратится к балансодержателю территории с письменной претензией.

Летние танцы от «Время и Стекло»


ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

 В редакцию «Запорожья Вечернего» с просьбой о помощи обратилась постоянная читательница газеты  и наша добрая знакомая,  жительница  пгт. Малокатериновка Юлия Бугай. 


Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/