Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 23 ЯНВАРЯ 2018 06:01
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Фільми українською просто неба

29 июня 2017

Унікальний ювілейний кінофестиваль просто неба – «Відкрита ніч. Дубль 20» пройшов 24 червня, біля Запорізької обласної наукової бібліотеки, а 26 червня стартував фестиваль Європейського кіно.

Кіновечір – дуже гарна ідея! 20 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року.
«Відкрита ніч» – фестиваль, який проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе», покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевиробництва. У цьому році основним майданчиком став «Арт-причал» у Києві, а паралельні покази та трансляції проходили по більше ніж 70-ти локаціях по Україні та за кордоном.

– За результатами розгляду заявок, що надійшли на конкурсний відбір кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 20», сформовано конкурсну та позаконкурсну програми, – говорить президент громадської організації «АРТ-Простір» Ігор Гармаш. – У конкурсі цього року приймали участь 21 ігровий, документальний та анімаційний фільм; до позаконкурсної програми увійшло п’ять ігрових фільмів.

Загалом імпровізований кінотеатр вмістив більше ста осіб, адже завдяки великому екрану фільми можна було побачити майже із кожної точки площі біля бібліотеки.

Цікаво, що проект «Відкрита Ніч» народився у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні він є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

За 20 років роботи у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

Щорічно «Відкрита ніч» розширює географію, наприклад, у 2015 році в режимі реального часу охопила 52 екрани в різних містах України, у тому числі у Запоріжжі, та десять країн світу.

Окрім того, 26 червня, в Центрі мистецтв «АРТ-Простір», у рамках фестивалю Європейского кіно, запорожці подивилися фільм «Тоні Ердман», який номінованний на премію «Оскар» за кращий іншомовний фільм (2016 р.), а також отримав приз ФІПРЕССІ на Каннському кінофестивалі.

– Фестиваль Європейського Кіно, який продовжиться у Запоріжжі до 1 липня, є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС, – підкреслив Ігор Гармаш. – Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно.
Зазначимо, що у програму ввійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, домінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм. Стрічки, відібрані для показів, як художні, так і документальні, мають соціальну тематику. Після кожного перегляду проходить їх обговорення. Кіновечори просто неба – направду одна з найкращих європейських традицій, залучайтеся і ви!

 Віра ВОЛОДИМИРОВА

 

Просмотров: 114

ПРАВА ГОРОЖАН

Имею ли я право требовать замены телефона?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

В соответствии с ч.1 ст. 8 Закона Украины «О защите прав потребителей», в случае выявления в течение установленного гарантийного срока недостатков вы, как потребитель, в порядке и в сроки, установленные законодательством, имеете право требовать:

1) пропорционального уменьшения цены;

2) безвозмездного устранения недостатков товара в разумный срок;

3) возмещения расходов на устранение недостатков товара.

Ваше право - требовать замены товара на такой же или на аналогичный из числа имеющихся у продавца в течение установленного гарантийного срока. Согласно действующего законодательства, после подтверждения существенности недостатков в купленном телефоне.

В случае выявления в течение гарантийного срока существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара (продавца, исполнителя) или его фальсификации, подтвержденных при необходимости заключением экспертизы, в порядке и в сроки, установленные законодательством и на основании обязательных для сторон правил или договора, вы имеете право по своему выбору требовать от продавца или производителя:

1) расторжения договора и возврата уплаченной за товар денежной суммы;

2) требовать замены товара на такой же товар или на аналогичный, из числа имеющихся у продавца (производителя).

Для рассмотрения указанных требований потребителю необходимо предъявить расчетный документ, а относительно товаров, на которые установлен гарантийный срок, - технический паспорт или другой документ, что его заменяет, с пометкой о дате продажи.

Как устранить препятствия в общении с ребенком?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Согласно действующему законодательству, бабушка и дедушка имеют право общаться со своими внуками. Так, статьей  257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право общаться со своими внуками, правнуками, принимать участие в их воспитании. Кроме этого, родители или иные лица, с которыми проживает ребенок, не имеют права препятствовать в осуществлении бабушкой, дедом, прабабушкой, прадедом своих прав относительно воспитания внуков, правнуков.

Также ст. 257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что в случае, если  существуют какие-либо препятствия для общения с ребенком, бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право на обращение в суд с иском об их устранении. Таким образом, в вашем случае необходимо обращаться в суд с исковым заявлением об устранении препятствий общения с ребенком.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/