Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 19 НОЯБРЯ 2017 21:11
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Відпочинок на Азовському узбережжі: найцікавіші курорти

28 июля 2017

У розпалі курортний сезон. Курортні містечка і селища області все більше уваги приділяють не лише побуту відпочивальників, а й їх активному та змістовному дозвіллю, динамічно розбудовують нові заклади відпочинку.

Ще до початку сезону, у травні, II туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя”, організований департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, допоміг здійснити прорив туристичного продукту на південному сході країни, розширити коло ділових партнерів, зорієнтувати щодо місця літнього відпочинку.

Виявилося, що Азовське узбережжя зустрічає гостей не лише унікальними природними дарами, а й пропонує чимало цікавих заходів. За інформацією департамента культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у Бердянську місцева влада покращує сервіс і підвищує рівень безпеки. Для активних туристів у місті діють екстремальні атракціони, дискотеки, аквапарк, зоопарк, дельфінарій, оглядове колесо, атракціони на Приморській площі.

Крім цього, влітку тут щотижня проводяться концерти та фестивалі. В Бердянську вже відбулися ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Тот-топ”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Зірки Азова”, Міжнародний фестиваль-конкурс „Зірки Пекторалі”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Три кити в океані дитячих талантів”, Всеукраїнський фестиваль „Мистецтво та море без кордонів”.

На 17 серпня запланований «Скрябінфест „Пророк”», на 26 серпня – фестиваль народної пісні „Пісня – душа народу”.

Кирилівка вважається молодіжним центром Азовського моря. Цей курорт динамічно розвивається, дві коси мають кафе, дискотеки, сафарі-парк, аквапарк. У селищі вже відбулися Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Кирилівка-фест”, волейбольний турнір, міжнародний турнір з шашок, урочисто відзначено 112-у річницю села. Цього року з’явилися нові безкоштовні відкриті спортивні майданчики. У серпні на глядачів чекають Міжнародний фестиваль-конкурс „Art-waves”.

Приморськ ще в травні провів рок-фестиваль, а влітку підготував масштабні розваги. У місті відбулися театралізоване народне Купальське свято, фестивалі дитячого мистецтва, фінал футбольних змагань серед ветеранів всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос”.

Унікальна „Зелена садиба Атманаю” разом із студентами-волонтерами пропонує програми з вивчення іноземної мови, заняття під керівництвом народних майстрів, вчителі-волонтери проводять заходи для підвищення мотивації саморозвитку, все літо тривають спортивні змагання. Мисливський будиночок надає умови для полювання, рибалки та проживання у комфортних умовах.

На узбережжі Азовського моря активно розвиваються затишні невеличкі місця відпочинку, які відкривають для себе гості області. Селище Набережне в Приморському районі пропонує відвідати ландшафтний заказник загальнодержавного значення „Обіточна коса” з унікальною флорою та фауною. Село Охрімівка в Якимівському районі підійде для тих, кому до вподоби спокійний і тихий відпочинок.

Це унікальне місце для фотополювання на птахів, які гніздяться на території гідрологічного заказника „Молочний лиман” та інших видів екотуризму. Село Миронівка в Приазовському районі пропонує унікальні процедури обгортання морськими водоростями та тихий сімейний відпочинок. Приморський Посад, Степанівка-Перша у Приазовському районі та інші села на узбережжі поступово стають відомими не лише в нашій області. Кожен заклад відпочинку пропонує свої програми, екскурсії.

В області буде ще чимало цікавих подій, на які туристам варто завітати в серпні на шляху до морських курортів. У селі Салтичія у Чернігівському районі 5 серпня заплановано фестиваль скіфської звитяги „Золотий акінак”, у селі Новоолександрівка Запорізького району – фестиваль „Козацьке коло”, у Гуляйполі – регіональний мистецький фестиваль „Грона творчості”, у смт Михайлівка – районне свято „Обжинки” та ще чимало цікавих подій.

Тож туристи, які ще планують відпочинок цього літа, мають можливість не лише оздоровитися, а й стати глядачами та учасниками цікавих заходів, відвідати туристичні об’єкти нашої області.

 

Просмотров: 258

ПРАВА ГОРОЖАН

Какая надбавка к пенсии положена детям войны?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

 Я живу в Новониколаевке Запорожской области. Хочу узнать, есть ли добавки к пенсии для детей войны за сверхнормативный – от 30 лет стаж? И вообще, как сейчас рассчитывается пенсия?

 – С 11 октября нынешнего года вступил в силу Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно повышения пенсий». Минимальная пенсия теперь составляет 1452 грн. – для тех, у кого достаточно стажа, а минимальная пенсия для тех, у кого не хватает стажа, выросла с 949 грн до 1373 грн.

Исходя из установленного размера прожиточного минимума для лиц, утративших трудоспособность, пересчитываются в том числе и доплаты за сверхнормативный стаж неработающим пенсионерам.

Так, согласно ст. 28 Закона Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» за каждый полный год страхового стажа свыше 35 лет мужчинам и 30 лет женщинам пенсия по возрасту увеличивается на 1% размера пенсии, но не больше 1% минимальной пенсии по возрасту. Сверхнормативный страховой стаж не может быть ограничен.

Согласно ст. 6 «О социальной защите детей войны» детям войны (кроме тех, на которых распространяется действие Закона Украины «О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты») к пенсии или ежемесячному пожизненному денежному содержанию или государственной социальной помощи, что положено вместо пенсии, выплачивается повышение в порядке и размерах, установленных Кабинетом министров Украины.

В соответствии со ст. 4 Постановления КМУ «О повышении уровня социальной защиты наиболее уязвимых слоев населения» установлено, что детям войны (кроме тех, на которых распространяется действие Законов Украины «О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты» и «О жертвах нацистских преследований») к пенсии или ежемесячного пожизненному денежного содержания или государственной социальной помощи, что выплачивается вместо пенсии, повышение, установленное статьей 6 Закона Украины «О социальной защите детей войны», производится в размере 66,43 грн.

Согласно ст. 40 Закона «Об общегосударственном пенсионном обеспечении» заработная плата (доход) для исчисления пенсии определяется по формуле: Зп = Зс х (Ск: К), Зп – сумма заработной платы застрахованного лица в гривнах; Зc – средняя заработная плата (доход) в Украине, с которой уплачены страховые взносы за три календарных года, предшествующих году обращения за назначением пенсии; Cк – сумма коэффициентов заработной платы (дохода) за каждый месяц (Кз1 + Кз2 + Кз3 + ... + Кзп ); K – страховой стаж за месяцы, которые учтены для определения коэффициента заработной платы (дохода) застрахованного лица.

Для получения более подробной консультации вам необходимо обратиться к специалистам территориального управления Пенсионного фонда по месту жительства.

Кому в Украине положена пенсия после «реформы»?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

– Граждане Украины имеют право на государственное пенсионное обеспечение по возрасту, инвалидности, в связи с потерей кормильца и в других случаях, предусмотренных Законом Украины «О пенсионном обеспечении».Обращение о назначении пенсии может осуществляться в любое время после возникновения права на пенсию.

При этом пенсии по возрасту и по инвалидности назначаются независимо от того, прекращена работа на время обращения за пенсией или она продолжается. Пенсии за выслугу лет назначаются при оставлении работы, которая дает право на эту пенсию.

Для получения подробной консультации по всем вопросам вам необходимо обратиться к специалистам территориального управления пенсионного фонда по месту жительства.

Летние танцы от «Время и Стекло»


ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/