Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 20 СЕНТЯБРЯ 2017 19:09
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Відпочинок на Азовському узбережжі: найцікавіші курорти

28 июля 2017

У розпалі курортний сезон. Курортні містечка і селища області все більше уваги приділяють не лише побуту відпочивальників, а й їх активному та змістовному дозвіллю, динамічно розбудовують нові заклади відпочинку.

Ще до початку сезону, у травні, II туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя”, організований департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, допоміг здійснити прорив туристичного продукту на південному сході країни, розширити коло ділових партнерів, зорієнтувати щодо місця літнього відпочинку.

Виявилося, що Азовське узбережжя зустрічає гостей не лише унікальними природними дарами, а й пропонує чимало цікавих заходів. За інформацією департамента культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у Бердянську місцева влада покращує сервіс і підвищує рівень безпеки. Для активних туристів у місті діють екстремальні атракціони, дискотеки, аквапарк, зоопарк, дельфінарій, оглядове колесо, атракціони на Приморській площі.

Крім цього, влітку тут щотижня проводяться концерти та фестивалі. В Бердянську вже відбулися ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Тот-топ”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Зірки Азова”, Міжнародний фестиваль-конкурс „Зірки Пекторалі”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Три кити в океані дитячих талантів”, Всеукраїнський фестиваль „Мистецтво та море без кордонів”.

На 17 серпня запланований «Скрябінфест „Пророк”», на 26 серпня – фестиваль народної пісні „Пісня – душа народу”.

Кирилівка вважається молодіжним центром Азовського моря. Цей курорт динамічно розвивається, дві коси мають кафе, дискотеки, сафарі-парк, аквапарк. У селищі вже відбулися Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Кирилівка-фест”, волейбольний турнір, міжнародний турнір з шашок, урочисто відзначено 112-у річницю села. Цього року з’явилися нові безкоштовні відкриті спортивні майданчики. У серпні на глядачів чекають Міжнародний фестиваль-конкурс „Art-waves”.

Приморськ ще в травні провів рок-фестиваль, а влітку підготував масштабні розваги. У місті відбулися театралізоване народне Купальське свято, фестивалі дитячого мистецтва, фінал футбольних змагань серед ветеранів всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос”.

Унікальна „Зелена садиба Атманаю” разом із студентами-волонтерами пропонує програми з вивчення іноземної мови, заняття під керівництвом народних майстрів, вчителі-волонтери проводять заходи для підвищення мотивації саморозвитку, все літо тривають спортивні змагання. Мисливський будиночок надає умови для полювання, рибалки та проживання у комфортних умовах.

На узбережжі Азовського моря активно розвиваються затишні невеличкі місця відпочинку, які відкривають для себе гості області. Селище Набережне в Приморському районі пропонує відвідати ландшафтний заказник загальнодержавного значення „Обіточна коса” з унікальною флорою та фауною. Село Охрімівка в Якимівському районі підійде для тих, кому до вподоби спокійний і тихий відпочинок.

Це унікальне місце для фотополювання на птахів, які гніздяться на території гідрологічного заказника „Молочний лиман” та інших видів екотуризму. Село Миронівка в Приазовському районі пропонує унікальні процедури обгортання морськими водоростями та тихий сімейний відпочинок. Приморський Посад, Степанівка-Перша у Приазовському районі та інші села на узбережжі поступово стають відомими не лише в нашій області. Кожен заклад відпочинку пропонує свої програми, екскурсії.

В області буде ще чимало цікавих подій, на які туристам варто завітати в серпні на шляху до морських курортів. У селі Салтичія у Чернігівському районі 5 серпня заплановано фестиваль скіфської звитяги „Золотий акінак”, у селі Новоолександрівка Запорізького району – фестиваль „Козацьке коло”, у Гуляйполі – регіональний мистецький фестиваль „Грона творчості”, у смт Михайлівка – районне свято „Обжинки” та ще чимало цікавих подій.

Тож туристи, які ще планують відпочинок цього літа, мають можливість не лише оздоровитися, а й стати глядачами та учасниками цікавих заходів, відвідати туристичні об’єкти нашої області.

 

Просмотров: 222

ПРАВА ГОРОЖАН

– Помогите разобраться, имею ли я право, как гражданин Украины, бесплатно получить земельный участок для дальнейшего строительства жилого дома или других участков земли?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Право на землю гарантирует украинцам Конституция Украины и Земельный кодекс. Так, в соответствии ст.121 Земельного кодекса Украины, граждане Украины имеют право на бесплатную передачу им земельных участков из земель государственной или коммунальной собственности в таких размерах:

– для ведения фермерского хозяйства – в размере земельной доли (пая), определенной для членов сельскохозяйственных предприятий, расположенных на территории сельского, поселкового, городского совета, где находится фермерское хозяйство;

– личного крестьянского хозяйства – не более 2,0 гектара;

– садоводства – не более 0,12 гектара;

– строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок) в селах – не более 0,25 гектара, в поселках – не более 0,15 гектара, в городах – не более 0,10 гектара;

– для индивидуального дачного строительства – не более 0,10 гектара;

– строительства индивидуальных гаражей – не более 0,01 гектара;

– строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок): в селах – не более 0,25 гектара;

в поселках – не более 0,15 гектара, в городах – не более 0,10 гектара.

Согласно законодательству Украины, выделение земли бесплатно производится один раз. Это означает, что каждый гражданин Украины имеет право бесплатно получить в свою частную собственность шесть земельных участков различного целевого назначения, причем, независимо от места проживания или регистрации.

– Я поскользнулась во дворе на не посыпанном песком льде, упала и сломала ногу. Могу ли получить за это компенсацию и от кого?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

 – Если травма получена возле своего дома, то претензии необходимо предъявлять коммунальному предприятию, обслуживающему этот дом. При падении на ступенях офиса, банка, супермаркета или дома, являющегося чей-то частной собственностью, ответственность должен нести тот, на кого возложена обязанность убирать данную территорию. Первое, что вам нужно сделать – это установить, кто является балансодержателем территории.

Прежде чем обращаться в суд, вооружитесь доказательствами. Запишите время и обстоятельства, а также телефоны свидетелей (минимум двух) вашего падения. Любым возможным способом зафиксируйте место происшествия (фото, видео и т.п.), ведь вам придется доказать, что травма произошла не по вашей неосмотрительности, а по причине ненадлежащего исполнения работниками соответствующих служб своих обязанностей.

Обращаться в суд можно как сразу, так и после окончания лечения. Срок исковой давности в Украине составляет три года. Однако с подачей иска лучше не затягивать, потому что потом сложнее будет собрать документы и другие доказательства. Кроме документов, подтверждающих ваш диагноз, необходимо будет предоставить в суд документы, подтверждающие понесенные вами расходы на лечение.

Так же вы имеете право на досудебное решение спора, а именно обратится к балансодержателю территории с письменной претензией.

Летние танцы от «Время и Стекло»


ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

 В редакцию «Запорожья Вечернего» с просьбой о помощи обратилась постоянная читательница газеты  и наша добрая знакомая,  жительница  пгт. Малокатериновка Юлия Бугай. 


Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/