Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 23 ЯНВАРЯ 2018 06:01
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Відпочинок на Азовському узбережжі: найцікавіші курорти

28 июля 2017

У розпалі курортний сезон. Курортні містечка і селища області все більше уваги приділяють не лише побуту відпочивальників, а й їх активному та змістовному дозвіллю, динамічно розбудовують нові заклади відпочинку.

Ще до початку сезону, у травні, II туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя”, організований департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, допоміг здійснити прорив туристичного продукту на південному сході країни, розширити коло ділових партнерів, зорієнтувати щодо місця літнього відпочинку.

Виявилося, що Азовське узбережжя зустрічає гостей не лише унікальними природними дарами, а й пропонує чимало цікавих заходів. За інформацією департамента культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у Бердянську місцева влада покращує сервіс і підвищує рівень безпеки. Для активних туристів у місті діють екстремальні атракціони, дискотеки, аквапарк, зоопарк, дельфінарій, оглядове колесо, атракціони на Приморській площі.

Крім цього, влітку тут щотижня проводяться концерти та фестивалі. В Бердянську вже відбулися ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Тот-топ”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва „Зірки Азова”, Міжнародний фестиваль-конкурс „Зірки Пекторалі”, Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Три кити в океані дитячих талантів”, Всеукраїнський фестиваль „Мистецтво та море без кордонів”.

На 17 серпня запланований «Скрябінфест „Пророк”», на 26 серпня – фестиваль народної пісні „Пісня – душа народу”.

Кирилівка вважається молодіжним центром Азовського моря. Цей курорт динамічно розвивається, дві коси мають кафе, дискотеки, сафарі-парк, аквапарк. У селищі вже відбулися Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Кирилівка-фест”, волейбольний турнір, міжнародний турнір з шашок, урочисто відзначено 112-у річницю села. Цього року з’явилися нові безкоштовні відкриті спортивні майданчики. У серпні на глядачів чекають Міжнародний фестиваль-конкурс „Art-waves”.

Приморськ ще в травні провів рок-фестиваль, а влітку підготував масштабні розваги. У місті відбулися театралізоване народне Купальське свято, фестивалі дитячого мистецтва, фінал футбольних змагань серед ветеранів всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос”.

Унікальна „Зелена садиба Атманаю” разом із студентами-волонтерами пропонує програми з вивчення іноземної мови, заняття під керівництвом народних майстрів, вчителі-волонтери проводять заходи для підвищення мотивації саморозвитку, все літо тривають спортивні змагання. Мисливський будиночок надає умови для полювання, рибалки та проживання у комфортних умовах.

На узбережжі Азовського моря активно розвиваються затишні невеличкі місця відпочинку, які відкривають для себе гості області. Селище Набережне в Приморському районі пропонує відвідати ландшафтний заказник загальнодержавного значення „Обіточна коса” з унікальною флорою та фауною. Село Охрімівка в Якимівському районі підійде для тих, кому до вподоби спокійний і тихий відпочинок.

Це унікальне місце для фотополювання на птахів, які гніздяться на території гідрологічного заказника „Молочний лиман” та інших видів екотуризму. Село Миронівка в Приазовському районі пропонує унікальні процедури обгортання морськими водоростями та тихий сімейний відпочинок. Приморський Посад, Степанівка-Перша у Приазовському районі та інші села на узбережжі поступово стають відомими не лише в нашій області. Кожен заклад відпочинку пропонує свої програми, екскурсії.

В області буде ще чимало цікавих подій, на які туристам варто завітати в серпні на шляху до морських курортів. У селі Салтичія у Чернігівському районі 5 серпня заплановано фестиваль скіфської звитяги „Золотий акінак”, у селі Новоолександрівка Запорізького району – фестиваль „Козацьке коло”, у Гуляйполі – регіональний мистецький фестиваль „Грона творчості”, у смт Михайлівка – районне свято „Обжинки” та ще чимало цікавих подій.

Тож туристи, які ще планують відпочинок цього літа, мають можливість не лише оздоровитися, а й стати глядачами та учасниками цікавих заходів, відвідати туристичні об’єкти нашої області.

 

Просмотров: 288

ПРАВА ГОРОЖАН

Имею ли я право требовать замены телефона?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

В соответствии с ч.1 ст. 8 Закона Украины «О защите прав потребителей», в случае выявления в течение установленного гарантийного срока недостатков вы, как потребитель, в порядке и в сроки, установленные законодательством, имеете право требовать:

1) пропорционального уменьшения цены;

2) безвозмездного устранения недостатков товара в разумный срок;

3) возмещения расходов на устранение недостатков товара.

Ваше право - требовать замены товара на такой же или на аналогичный из числа имеющихся у продавца в течение установленного гарантийного срока. Согласно действующего законодательства, после подтверждения существенности недостатков в купленном телефоне.

В случае выявления в течение гарантийного срока существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара (продавца, исполнителя) или его фальсификации, подтвержденных при необходимости заключением экспертизы, в порядке и в сроки, установленные законодательством и на основании обязательных для сторон правил или договора, вы имеете право по своему выбору требовать от продавца или производителя:

1) расторжения договора и возврата уплаченной за товар денежной суммы;

2) требовать замены товара на такой же товар или на аналогичный, из числа имеющихся у продавца (производителя).

Для рассмотрения указанных требований потребителю необходимо предъявить расчетный документ, а относительно товаров, на которые установлен гарантийный срок, - технический паспорт или другой документ, что его заменяет, с пометкой о дате продажи.

Как устранить препятствия в общении с ребенком?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Согласно действующему законодательству, бабушка и дедушка имеют право общаться со своими внуками. Так, статьей  257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право общаться со своими внуками, правнуками, принимать участие в их воспитании. Кроме этого, родители или иные лица, с которыми проживает ребенок, не имеют права препятствовать в осуществлении бабушкой, дедом, прабабушкой, прадедом своих прав относительно воспитания внуков, правнуков.

Также ст. 257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что в случае, если  существуют какие-либо препятствия для общения с ребенком, бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право на обращение в суд с иском об их устранении. Таким образом, в вашем случае необходимо обращаться в суд с исковым заявлением об устранении препятствий общения с ребенком.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/