Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 21 ЯНВАРЯ 2018 20:01
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

«Покрова на Хортиці» – новий бренд для України

14 октября 2017

 

«Welcome» на о. Хортицю! Осінній – VIII Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці» є улюбленим й найголовнішим святом, що проходить в місті наприкінці туристичного сезону.

14 жовтня, на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», очільники міста і області вручили нагороди запоріжцям, що відзначились допомогою українській армії та побажали їм щастя, здоров'я, наснаги, миру. Окремо у цей день пройшло вручення державних нагород, а у Січовій церкві був відслужений молебень.

Для сотень запорожців і гостей зі всієї України відбувся концерт  козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії, і кращих колективів міста та області.

Цікаво, яким сьогодні є гостинне Запоріжжя? Людей, безумовно, приваблюють цікаві туристичні об’єкти, зелені садиби, пізнавальний туризм, тощо.

Цікаво було дізнатися про туристичні надбання Василівщини, серед яких міні-зоопарк  родини Пилишенко з левами, тиграми, пантерою, гімалайськими та бурими ведмедями. Чи не диво побачити ручну левицю, що дозволяє тягати себе за хвіст, «цілується» з людиною, чи «поспілкуватися» з англійськими мастифами, ірландськими вовкодавами, німецькими догами! А може оселитися на добу у «гостьовій кімнаті», що знаходиться біля вольєра з тиграми?!

Цілий шквал емоцій – це подорож на осетрову ферму «Акватіс» (с. Верхня Криниця)– одне із найбільших рибних господарств України. Всю рибу вирощують на джерельній воді у десятках басейнів і резервуарів з використанням новітніх технологій. Тут містяться таки види осетрових як білуга, російський осетер, бестер і стерлядь. На території господарства є озеро, де можлива ловля на вудочку та є місце для відпочинку.

Як зазначила голова громадської організації «Запорізький колорит» Наталя Бабенко, фестиваль вже став справжнім втіленням ідеї розвитку національної культури і духовності.

–Особисто мені і нашим майстрам воно дає велике натхнення і почуття особливої любові і причетності до нашої історії, традицій і рідної землі, – говорить вона. – Цього року на святі була у якості глядача. «Запорізький колорит» дуже вдячний обласному методичному центру культури і мистецтв Запорізької обласної ради за гарну організацію, креатив і високий професіоналізм. А ще цього дня наші майстри були учасниками свята Широківської територіальної громади і селі Лукашево, де їх радо зустрічали.

Цікаво, що саме на Хортиці, яка об’єднує Україну, в 2015 році, президент Петро Порошенко започаткував святкування Дня захисника.

На сьогодні основним завданням фестивалю «Покрова на Хортиці», що відбувся у дусі любові і єдності, є розвиток козацьких традицій, популяризація національних культурних здобутків, збереження історико-культурної спадщини українців.

Природа цього дня подарувала гарну погоду. З безмежним драйвом пройшли інтерактивні виступи школи козацького бойового мистецтва «Спас» та гурта історичної реконструкції «Запорозькі січові козаки». А діти могли пограти у «джури» (у формі гри дізнатися про історію козацтва) і зробити фото у одязі козацького писаря.

Валентина ПЕТРАШ, фото автора

 

Просмотров: 63

ПРАВА ГОРОЖАН

Имею ли я право требовать замены телефона?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

В соответствии с ч.1 ст. 8 Закона Украины «О защите прав потребителей», в случае выявления в течение установленного гарантийного срока недостатков вы, как потребитель, в порядке и в сроки, установленные законодательством, имеете право требовать:

1) пропорционального уменьшения цены;

2) безвозмездного устранения недостатков товара в разумный срок;

3) возмещения расходов на устранение недостатков товара.

Ваше право - требовать замены товара на такой же или на аналогичный из числа имеющихся у продавца в течение установленного гарантийного срока. Согласно действующего законодательства, после подтверждения существенности недостатков в купленном телефоне.

В случае выявления в течение гарантийного срока существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара (продавца, исполнителя) или его фальсификации, подтвержденных при необходимости заключением экспертизы, в порядке и в сроки, установленные законодательством и на основании обязательных для сторон правил или договора, вы имеете право по своему выбору требовать от продавца или производителя:

1) расторжения договора и возврата уплаченной за товар денежной суммы;

2) требовать замены товара на такой же товар или на аналогичный, из числа имеющихся у продавца (производителя).

Для рассмотрения указанных требований потребителю необходимо предъявить расчетный документ, а относительно товаров, на которые установлен гарантийный срок, - технический паспорт или другой документ, что его заменяет, с пометкой о дате продажи.

Как устранить препятствия в общении с ребенком?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Согласно действующему законодательству, бабушка и дедушка имеют право общаться со своими внуками. Так, статьей  257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право общаться со своими внуками, правнуками, принимать участие в их воспитании. Кроме этого, родители или иные лица, с которыми проживает ребенок, не имеют права препятствовать в осуществлении бабушкой, дедом, прабабушкой, прадедом своих прав относительно воспитания внуков, правнуков.

Также ст. 257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что в случае, если  существуют какие-либо препятствия для общения с ребенком, бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право на обращение в суд с иском об их устранении. Таким образом, в вашем случае необходимо обращаться в суд с исковым заявлением об устранении препятствий общения с ребенком.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/