Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 24 АПРЕЛЯ 2018 06:04
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Веселий гороскоп: Як старіють знаки Зодіаку

08 мая 2015

В силу особливостей характеру, сильних рис і слабких сторін, у кожного знака Зодіаку вік проявляється по-своєму. А у когось він не проявляється взагалі.

Звичайно, мова піде не про те, у кого з’явиться більше зморшок або сивого волосся, а, насамперед, про ставлення представників різних знаків Зодіаку до «осені життя». Адже володіючи різними характерами, знаки Зодіаку і старіють по-різному …

Представники одних знаків легко миряться з проявами віку, стаючи милими і домашніми бабусями і дідусями, інші люто борються зі старістю, використовуючи весь арсенал косметичних засобів і досягнень пластичної хірургії, треті молодяться з усіх сил, не відмовляючись від міні-спідниць навіть будучи вже давно не в дівочому віці, а четверті стають старими задовго до настання справжньої старості …

Овен

Овен воліє не помічати своїх років. Він живе одним моментом, намагаючись думати, що завтра взагалі ніколи не настане. Його бадьорість духу підтримує в ньому енергію молодості до самих старечих років. Може, в 60 років Овен і не стане ходити в косусі, але от захоплюватися мотоциклами буде з тією ж шаленою енергією, що і сорока роками раніше.

Телець

Тельці люблять добре поїсти – іноді занадто добре – тому з віком вони зазвичай набирають чималу дещицю зайвої ваги. З роками вперті Тельці стають ще менш гнучкими – як психологічно, так і фізично. Однак вони мають гарну витривалість, і навіть незважаючи на хвороби будуть жити дуже і дуже довго.

Близнюки

Близнюки в юності намічають собі цілі і йдуть вперед, абсолютно не збираючись сповільнюватися з роками. Не сподівайтеся, що Близнюк прийде додому з роботи раніше, навіть у літньому віці ви не побачите їх відпочиваючими перед каміном. Їх кар’єрний ріст триває до самої пенсії і, якщо випаде можливість, ще довго після неї.

Раки

Раки бувають двох видів: ті, хто ніколи не подорослішає, і ті, хто в старості любить піклуватися про всіх навколишніх, як Мати Тереза. Як і Леву, Раку дуже хочеться, щоб ці навколишні поважали його «благородні сивини». З Раків виходять відмінні «класичні» бабусі і дідусі, якими їх хоче бачити більшість дітей.

Леви

Леви за своєю природою поважні й поблажливі, що з роками буде проявлятися все сильніше. До старості це вже досвідчені, спокійні, величаві і оброслі зайвим жирком особини. Їм все більше буде хотітися загальної поваги, авторитету і навіть поклоніння, а також бути зразком для наслідування, саме тому вони постараються досягти основних життєвих цілей якомога раніше.

Діви

Більшість Дів починають з віком все більш негативно ставитися до навколишнього світу, особливо якщо дозволять своїй схильності до зайвої критичності вийти з-під контролю. Вони люблять підтримувати себе в хорошій формі і доброму здоров’ї, постійно вдосконалюють свою мозкову діяльність, тому старість зустрічають – як правило – підтягнутими леді і джентльменами, нехай і досить суворими, але розумними.


Терези


Терезів дуже турбує власна зовнішність, тому вони підуть на будь-які заходи, щоб якомога довше запобігти появі зморшок і зайвих кілограмів. Як правило, це їм вдається. І навіть у 80 років Терези будуть переконувати оточуючих, що їм немає ще й сорока.

Скорпіони

Скорпіони до старості стають представницькими і величними. Їм подобається думати про себе, як про філософа, які накопичили з роками досить мудрості, і насправді це так і є. Але, на жаль, дуже часто люди похилого віку стають занадто зацикленими на своїх ідеях та переконаннях, аж до впертості і навіть нав’язливості.

Стрільці

Стрільці, як і Овни, всіма силами не хочуть думати про старість. Іноді настільки, що у них це перетворюється на нав’язливу ідею, і вони починають дошкуляти навколишнім питаннями про свій орієнтовний вік в надії отримати парочку компліментів. Втім, ці компліменти зазвичай виправдані, адже Стрільці, незважаючи на небажання доглядати за собою в повній мірі, примудряються зберегти привабливість і сексапільність до глибокої старості.

Козеріг

Козеріг – знак, найбільш асоціюється з часом, багато в чому, тому що управляє ним Сатурн – планета, що відповідає за часом. Але що цікаво – для самих Козерогів час тече як би у зворотний бік. Козероги народжуються такими собі «маленькими старичками», не по роках серйозними, відповідальними і мудрими, але в міру дорослішання в їхньому характері додається все більше дитячості, і до старості Козероги вже майже діти.

Водолій

У Водоліїв вплив Сатурна теж досить сильно, тому вони, як і Козероги, в дитинстві дуже серйозні, навіть іноді чванливі і бундючні. З роками ж Водолії стають все більш ексцентричними, перестають піклуватися про те, що про них думають навколишні, і в 80 років все ще можуть носити досить зухвалий одяг і вести себе так, як їм заманеться.

Риби

Риби, як ніякий інший знак Зодіаку, панічно бояться настання старості. І не стільки щодо власної зовнішності, скільки тому, що ще стільки не зроблено, що не прожито, не виконано! Саме тому Риби люблять підбивати підсумки етапів свого життя, порівнювати баланси, підраховувати накопичення.

А адже чим менше Риби будуть хвилюватися з цього приводу, тим довше проживуть, адже ніщо так не вкорочує життя, як вічний неспокій.

 

Просмотров: 384

ПРАВА ГОРОЖАН

Нахожусь в декретном отпуске по уходу за ребенком. Муж работает, но суммы не хватает даже для покрытия элементарных потребностей ребенка. Хочу подать на алименты. Обязательно ли разводиться для этого с мужем?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

В законодательстве указано, что ребенок имеет право на уровень жизни, достаточный для его физического, интеллектуального, нравственного, культурного, духовного и социального развития. Согласно ст.141 Семейного кодекса Украины мать и отец имеют равные права и обязанности относительно ребенка, независимо от того, находились ли они в браке между собой.

Одной из основных обязанностей родителей является содержание ребенка до достижения им совершеннолетия, а в отдельных случаях и дольше. Родители или лица, их заменяющие, несут ответственность за создание условий, необходимых для всестороннего развития ребенка. Таким образом, пребывание родителей в браке или если брак расторгнут, не влияет на их обязанность содержать ребенка. То есть если отец ребенка не участвует в его содержании, вы можете  обратиться с иском в суд о взыскании алиментов. При этом расторжение брака не обязательно.

У меня возникла необходимость в полной смене имени и фамилии. Я гражданка Украины, мне 22 года. Куда обращаться, какие нужны документы?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Согласно ст.295 Гражданского кодекса Украины физическое лицо, которое достигло 16 лет, имеет право по собственному усмотрению изменить собственную фамилию и/или имя. Также они могут быть изменены в случае усыновления, признания усыновления недействительным или его отмены. Фамилия физического лица может быть изменена в случае регистрации брака, расторжения брака или признания его недействительным.

Существует ряд причин, по которым гражданину могут отказать в смене имени. А именно: осуществление в отношении заявителя уголовного производства или его нахождения под административным надзором; наличие судимости, которая не погашена или не снята; официальное обращение правоохранительных органов иностранных государств об объявлении розыска заявителя; предоставление неправдивых сведений о себе.

Заявление об изменении имени принимает и рассматривает отдел государственной регистрации актов гражданского состояния по месту проживания. Оно подается в письменной форме при условии предоставления паспорта. К заявлению нужно приложить: паспорт гражданина Украины; свидетельство о рождении заявителя;

свидетельство о браке или его расторжении; свидетельства о рождении детей (если заявитель имеет малолетних или несовершеннолетних детей); свидетельство об изменении имени заявителя, отца или матери, если оно было ранее изменено; фотографию размером 3 х 4; квитанции об уплате госпошлины и за составление заявления о внесении изменений в акты гражданского состояния.

Заявление рассматривается в трехмесячный срок, но при наличии уважительных причин он может быть продлен. Сведения об изменении имени подлежат обязательному внесению в Государственный реестр актов гражданского состояния граждан, и после орган актов гражданского состояния выдает свидетельство о смене фамилии и/или имени. А в паспорт вносится отметка о необходимости его замены в месячный срок. Для обмена паспорта нужно подать в территориальное подразделение Государственной миграционной службы по месту жительства следующие документы: заявление о выдаче паспорта гражданина Украины; паспорт, подлежащий обмену; две фотографии 3 х 4; свидетельство о смене фамилии и (или) имени. Также в течение месяца необходимо заменить идентификационный номер.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Недавно в редакцию обратилась жительница Запорожья Татьяна Вилесова с открытым письмом к вам, уважаемые читатели. В нем она просит о помощи для своей дочери. Публикуем содержание ее обращения.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/