Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 24 ЯНВАРЯ 2018 11:01
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Веселий гороскоп: Як старіють знаки Зодіаку

08 мая 2015

В силу особливостей характеру, сильних рис і слабких сторін, у кожного знака Зодіаку вік проявляється по-своєму. А у когось він не проявляється взагалі.

Звичайно, мова піде не про те, у кого з’явиться більше зморшок або сивого волосся, а, насамперед, про ставлення представників різних знаків Зодіаку до «осені життя». Адже володіючи різними характерами, знаки Зодіаку і старіють по-різному …

Представники одних знаків легко миряться з проявами віку, стаючи милими і домашніми бабусями і дідусями, інші люто борються зі старістю, використовуючи весь арсенал косметичних засобів і досягнень пластичної хірургії, треті молодяться з усіх сил, не відмовляючись від міні-спідниць навіть будучи вже давно не в дівочому віці, а четверті стають старими задовго до настання справжньої старості …

Овен

Овен воліє не помічати своїх років. Він живе одним моментом, намагаючись думати, що завтра взагалі ніколи не настане. Його бадьорість духу підтримує в ньому енергію молодості до самих старечих років. Може, в 60 років Овен і не стане ходити в косусі, але от захоплюватися мотоциклами буде з тією ж шаленою енергією, що і сорока роками раніше.

Телець

Тельці люблять добре поїсти – іноді занадто добре – тому з віком вони зазвичай набирають чималу дещицю зайвої ваги. З роками вперті Тельці стають ще менш гнучкими – як психологічно, так і фізично. Однак вони мають гарну витривалість, і навіть незважаючи на хвороби будуть жити дуже і дуже довго.

Близнюки

Близнюки в юності намічають собі цілі і йдуть вперед, абсолютно не збираючись сповільнюватися з роками. Не сподівайтеся, що Близнюк прийде додому з роботи раніше, навіть у літньому віці ви не побачите їх відпочиваючими перед каміном. Їх кар’єрний ріст триває до самої пенсії і, якщо випаде можливість, ще довго після неї.

Раки

Раки бувають двох видів: ті, хто ніколи не подорослішає, і ті, хто в старості любить піклуватися про всіх навколишніх, як Мати Тереза. Як і Леву, Раку дуже хочеться, щоб ці навколишні поважали його «благородні сивини». З Раків виходять відмінні «класичні» бабусі і дідусі, якими їх хоче бачити більшість дітей.

Леви

Леви за своєю природою поважні й поблажливі, що з роками буде проявлятися все сильніше. До старості це вже досвідчені, спокійні, величаві і оброслі зайвим жирком особини. Їм все більше буде хотітися загальної поваги, авторитету і навіть поклоніння, а також бути зразком для наслідування, саме тому вони постараються досягти основних життєвих цілей якомога раніше.

Діви

Більшість Дів починають з віком все більш негативно ставитися до навколишнього світу, особливо якщо дозволять своїй схильності до зайвої критичності вийти з-під контролю. Вони люблять підтримувати себе в хорошій формі і доброму здоров’ї, постійно вдосконалюють свою мозкову діяльність, тому старість зустрічають – як правило – підтягнутими леді і джентльменами, нехай і досить суворими, але розумними.


Терези


Терезів дуже турбує власна зовнішність, тому вони підуть на будь-які заходи, щоб якомога довше запобігти появі зморшок і зайвих кілограмів. Як правило, це їм вдається. І навіть у 80 років Терези будуть переконувати оточуючих, що їм немає ще й сорока.

Скорпіони

Скорпіони до старості стають представницькими і величними. Їм подобається думати про себе, як про філософа, які накопичили з роками досить мудрості, і насправді це так і є. Але, на жаль, дуже часто люди похилого віку стають занадто зацикленими на своїх ідеях та переконаннях, аж до впертості і навіть нав’язливості.

Стрільці

Стрільці, як і Овни, всіма силами не хочуть думати про старість. Іноді настільки, що у них це перетворюється на нав’язливу ідею, і вони починають дошкуляти навколишнім питаннями про свій орієнтовний вік в надії отримати парочку компліментів. Втім, ці компліменти зазвичай виправдані, адже Стрільці, незважаючи на небажання доглядати за собою в повній мірі, примудряються зберегти привабливість і сексапільність до глибокої старості.

Козеріг

Козеріг – знак, найбільш асоціюється з часом, багато в чому, тому що управляє ним Сатурн – планета, що відповідає за часом. Але що цікаво – для самих Козерогів час тече як би у зворотний бік. Козероги народжуються такими собі «маленькими старичками», не по роках серйозними, відповідальними і мудрими, але в міру дорослішання в їхньому характері додається все більше дитячості, і до старості Козероги вже майже діти.

Водолій

У Водоліїв вплив Сатурна теж досить сильно, тому вони, як і Козероги, в дитинстві дуже серйозні, навіть іноді чванливі і бундючні. З роками ж Водолії стають все більш ексцентричними, перестають піклуватися про те, що про них думають навколишні, і в 80 років все ще можуть носити досить зухвалий одяг і вести себе так, як їм заманеться.

Риби

Риби, як ніякий інший знак Зодіаку, панічно бояться настання старості. І не стільки щодо власної зовнішності, скільки тому, що ще стільки не зроблено, що не прожито, не виконано! Саме тому Риби люблять підбивати підсумки етапів свого життя, порівнювати баланси, підраховувати накопичення.

А адже чим менше Риби будуть хвилюватися з цього приводу, тим довше проживуть, адже ніщо так не вкорочує життя, як вічний неспокій.

 

Просмотров: 345

ПРАВА ГОРОЖАН

Имею ли я право требовать замены телефона?

 Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

В соответствии с ч.1 ст. 8 Закона Украины «О защите прав потребителей», в случае выявления в течение установленного гарантийного срока недостатков вы, как потребитель, в порядке и в сроки, установленные законодательством, имеете право требовать:

1) пропорционального уменьшения цены;

2) безвозмездного устранения недостатков товара в разумный срок;

3) возмещения расходов на устранение недостатков товара.

Ваше право - требовать замены товара на такой же или на аналогичный из числа имеющихся у продавца в течение установленного гарантийного срока. Согласно действующего законодательства, после подтверждения существенности недостатков в купленном телефоне.

В случае выявления в течение гарантийного срока существенных недостатков, которые возникли по вине производителя товара (продавца, исполнителя) или его фальсификации, подтвержденных при необходимости заключением экспертизы, в порядке и в сроки, установленные законодательством и на основании обязательных для сторон правил или договора, вы имеете право по своему выбору требовать от продавца или производителя:

1) расторжения договора и возврата уплаченной за товар денежной суммы;

2) требовать замены товара на такой же товар или на аналогичный, из числа имеющихся у продавца (производителя).

Для рассмотрения указанных требований потребителю необходимо предъявить расчетный документ, а относительно товаров, на которые установлен гарантийный срок, - технический паспорт или другой документ, что его заменяет, с пометкой о дате продажи.

Как устранить препятствия в общении с ребенком?

Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

Согласно действующему законодательству, бабушка и дедушка имеют право общаться со своими внуками. Так, статьей  257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право общаться со своими внуками, правнуками, принимать участие в их воспитании. Кроме этого, родители или иные лица, с которыми проживает ребенок, не имеют права препятствовать в осуществлении бабушкой, дедом, прабабушкой, прадедом своих прав относительно воспитания внуков, правнуков.

Также ст. 257 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что в случае, если  существуют какие-либо препятствия для общения с ребенком, бабушка, дед, прабабушка, прадед имеют право на обращение в суд с иском об их устранении. Таким образом, в вашем случае необходимо обращаться в суд с исковым заявлением об устранении препятствий общения с ребенком.Летние танцы от «Время и Стекло»

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Допоможіть Сашку жити повноцінно, для нього важливий кожен сантиметр зросту! Так, лікарі поставили Олександру Смітюху невтішний діагноз: гіпофізарний нанізм. Це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, вимагає довічної терапії штучним гормоном.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/