Фоторепортажи  |   Видео  |   О редакции  |   Контакты  |   RSS
СЕГОДНЯ: 22 ЯНВАРЯ 2017 09:01
Культурный калейдоскоп| Мода и красота| Здоровье| Персона| Мужской клуб| Дамское счастье| Окно в мир| Афиша| Гороскоп

Звичайна «Гармонія краси»

08 декабря 2016

Днями у концертному залі  імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії відбувся традиційний  конкурс «Гармонія краси».

Захід проводиться  силами волонтерської групи «Angels» спільно зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації та Модельної агенції «Імідж-центр». Вже третій рік поспіль  обласна філармонія дарує дівчаткам з інтернатів і притулків м. Запоріжжя унікальну можливість вперше вийти на професійну сцену одного з кращих концертних залів  країни – концертного залу ім. М.І. Глінки.

Даний конкурс призначений для того, щоб діти з малозабезпечених сімей та позбавлені батьківського піклування змогли зануритися в світ краси і стилю. У ньому брали участь дві категорії дівчаток у віці 6-11 років і 12-15 років. Учасниці показали свої таланти, втілили ідеї образів на тему «Новорічний карнавал» і розкрили красу українського національного вбрання. У заході взяли участь 8 шкіл-інтернатів і реабілітаційних центрів міста Запоріжжя

Зірковими гостями заходу стали запорізькі артисти: Юрій Юрченко, співачка Vita, Микола Білик, Сабіна Сафарли, Elizabet Cute, театр танцю «Новий стиль», Кирило Клюйко, Zanna ViM, Микита Кравченко, Сергій Соловйов, Шоу-балет «Форс» Світлана Ремжина  й інші. Ведучими виступили – Леся Нікітюк (проект «Орел  та решка» і «Навколо М») та  Ігор Белишев (телеканал ТВ-5).

Переможниці конкурсу: Міні Міс «Гармонія краси 2016» – № 11 Арестова Вероніка 7 років, Міс «Гармонія краси 2016» – № 2 Руденко Анастасія 14 років із Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок».

 

Просмотров: 34

ПРАВА ГОРОЖАН

–Я купил приватизированный дачный участок. Осталось у меня право приватизировать другой дачный участок.

  Комментирует адвокат Дмитрий МАЙСТРО

– Каждый гражданин Украины имеет право на бесплатную передачу ему земельных участков из земель государственной или коммунальной собственности в таких размерах:

а) для ведения фермерского хозяйства – в размере земельной доли (пая), определенной для членов сельскохозяйственных предприятий;

б) для ведения личного крестьянского хозяйства – не более 2,0 гектара;

в) для ведения садоводства – не более 0,12 гектара;

г) для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений (приусадебный участок) в селах – не более 0,25 гектара, в поселках - не более 0,15 гектара, в городах – не более 0,10 гектара;

г) для индивидуального дачного строительства – не более 0,10 гектара;

д) для строительства индивидуальных гаражей – не более 0,01 гектара.

Передача земельных участков бесплатно в собственность граждан в пределах норм, определенных Земельным Кодексом, производится один раз по каждому виду использования.

В общем, если Вы еще не использовали свое право приватизировать земельный участок, то можете им воспользоваться. Наличие другого имущества, приобретенного на основании договора купли-продажи или дарения, не лишает вас права участвовать в приватизации. 

– Мої батьки, що жили у селі, декілька років тому померли. Я залишилася єдиною спадкоємицею будинку, в якому вони жили. Зараз хочу його продати. Скажіть, будь ласка, які документи потрібно надати нотаріусу, щоб оформити цей продаж відповідно до закону?

 Відповідає нотаріус Наталія Кузьміна

Якщо Ви маєте намір продати свою нерухомість – житловий будинок або квартиру тощо, Вам треба звернути увагу на перелік документів, необхідних для посвідчення договору купівлі – продажу. По перше потрібно надати нотаріусу технічний паспорт та документ, що підтверджує право власності продавця на нерухоме майно – договір купівлі – продажу, дарування, міни тощо, свідоцтво про право власності або про право на спадщину, рішення суду тощо...

Для тех, кто больше других нуждается в помощи


ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ

Милосердие: многодетная семья нуждается в помощи!

Недавно волонтеры нашей газеты побывали в гостях у Марии Лепилиной, которая вместе с пятью детьми проживает в поселке городского типа Каменное, Вольнянского района, Запорожской области. Многодетная мама сама растит детей: 11- летнюю Анастасию, 9-летнюю Карину, 4-летнюю Валерию, полуторагодовалую Софию, и сына Богдана, которому два с половиной года.

Наши партнеры

АО "Мотор Сич"
АО "Мотор Сич"
http://motorsich.com/
Министерство доходов и сборов Украины
Министерство доходов
и сборов Украины

http://minrd.gov.ua/