Брыль: Фракция БПП обратится в полицию из-за плаката против Порошенко

Поделиться

“Найближчим часом фракція БПП офіційно звернеться до правоохоронних органів, щодо дій популістів”, – написал Брыль на своей странице в Facebook.  

Фракция “Солидарность” обратится к правоохранителям по поводу событий в облсовете. Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава запорожской ОГА Константин Брыль.

Сьогодні сесійну залу обласної ради було використано як майданчик для політичних заяв певних політичних сил, а конкретно «Руху Нових Сил». Розумію, що це відголоски подій під Верховною Радою України, які зазвичай мають віддзеркалення на кожному регіоні. Проте влада Запорізької області не може допустити правопорушень. Серед яких і розгорнення відверто провокаційних плакатів на сесії!

Тож найближчим часом фракція БПП офіційно звернеться до правоохоронних органів, щодо дій популістів. І це не «пригнічення демократії», а дії в рамках Законодавства України. Адже тільки суд може назвати когось правопорушником чи корупціонером.

Хочу нагадати, що йдеться про законно обраного більшістю українців Президента держави. Який в умовах військових дій на Сході України розвиває нашу Україну та втілює в життя ряд важливих реформ“, – написал он.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.