Как городская и областная власть поздравляла запорожцев с Днем Победы

Поделиться

Во время празднования Дня Победы в парке им. Климова и парке Победы представители городской и областной власти поздравили запорожцев.
Владимир Буряк, городской глава Запорожья:

«Запоріжці та гості нашого міста прийшли на святкування з родинами, що каже, що від дідів, бабусь, батьків і дітей передається головне – нас ніхто не здолає, і в цьому велика заслуга усіх ветеранів що тут присутні. Я хотів би висловити слова щирої подяки вам за те, що ви зробили під час і війни і в післявоєнні роки. Це ваш подвиг, подвиг людей, які думали про свою родину, близьких, хотіли жити і творити. Я впевнений в тому, що сьогодні дійсно свято. Від щирого серця бажаю усім мирного неба над головою, благополуччя вашим сім’ям, свята, здоров’я. З Днем Перемоги і хай живе наша Україна».

Константин Брыль, глава Запорожской ОГА:

«Шановні земляки, шановні ветерани, низький вам уклін. Сьогодні це свято, як у пісні, «со слезами на глазах». Радість від того, що ми перемогли і скорбота за тими, хто не повернувся з поля бою, а це десятки мільйонів наших з вами громадян. Історія повторюється, і ми знову зі зброєю в руках захищаємо нашу країну, але я повинен сказати що вам, мабуть, не соромно за сьогоднішніх наших хлопців, які сидять в окопах, святкують це свято і мріють про одне – що у нас буде своє 9 травня, коли останній чобот російського солдата піде і з Донецької, і з Луганської областей, і з Криму. Ми дуже миролюбивий, гостинний народ, але завжди той, хто проти нас йшов з мечем, залишався з тим мечем в землі, і цього разу буде так само. Я вірю в те, що наш народ, як та птиця, з попелу постає і знову злітає, нарощує сили. Низький уклін всім, хто зупинив цю коричневу навалу, хто не дав спуститися в прірву всьому світу. Уся Європа повинна стояти на колінах перед нашими ветеранами, бо ви на своїх плечах це винесли, потім відбудували, виростили не одне покоління, і наша з вами задача, щоб молоде покоління, яке сьогодні посміхається, не забувало про це і через сто років перемоги, і через двісті, тому що ми велика нація, великий народ».

Егор Семенков, первый заместитель главы Запорожского облсовета:

«73 роки тому наші з вами діди та прадіди відвоювали право жити у мирній країні, на своїй землі. Ми вклоняємось перед тими, хто назавжди залишився у тій війні, ми дякуємо тим, хто вижив, повернувся у рідні міста і села, відбудував їх і передав майбутнім поколінням. Я хочу звернутися до ветеранів і запевнити вас, що ваша перемога, здобута вашими життями, кров’ю і потом, вона в ДНК, яке ми передаємо нашим дітям, онукам та правнукам. Чого ми хочемо сьогодні? Ми хочемо розбудувати дійсно економічно міцну Україну, у якій кожен громадянин щасливий і задоволений тим як він живе, і ми це обов’язково зробимо. Сьогодні всіх вітаю з Днем Перемоги!»

Виктор Короленко, глава городской организации ветеранов Украины:

«Уважаемые запорожцы, дорогие ветераны, юность нашего города, с Празником Победы вас! Я хочу сказать слова признательности тем, кто сегодня разделяет с нами эту радость победы, я хочу поблагодарить всех тех, кто сегодня выразил теплые слова в адрес ветеранов ВОВ и запорожцев, поздравляя с празником победы».

В мероприятиях также приняли участие народные депутаты Вячеслав Богуслаев, Сергей Тарута, Олег Ляшко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.