Новий перевізник на маршруті № 72. Запорізька влада знову видавлює непотрібні фірми?

Поделиться

Про призначення перевізника на автобусному маршруті загального користування №72 стало відомо з проекту рішення виконкому. З цим рішенням можна ознайомитися на сайті Запорізької міської влади.

Згідно рішенню, з 05.12.2017 управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради в односторонньому порядку розриває  договір надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування  (обслуговування маршруту №72 «Бородінський ринок – вул. Пархоменка») з товариством з обмеженою відповідальністю «Запорожградтранс» .

Та призначає товариство з обмеженою відповідальністю «Правекстар» для обслуговування автобусного маршруту загального користування №72 «Бородінський ринок – вул. Пархоменка».

Що  стосується тарифу, то перевезення одного пасажира буде коштувати 4,00 грн.

Відомо, що «Правекстар» також обслуговує маршрути 9а, 20, 63а, 85, 85а.

 

Відзначимо, останнім часом в Запоріжжі почастішали випадки розриву договорів з перевізниками та призначення тимчасових перевізників на маршрутах. Складається думка, що таким чином управління транспорту та зв’язку Запорізької міської ради видавлює непотрібні фірми і «заводить» на обслуговування маршрутів нові, близькі до міської влади, компанії.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.