В Запорожье прошла акция протеста против проведения выборов президента России в Крыму

Поделиться

Сегодня утром, 18 марта, несколько десятков запорожских активистов с государственной символикой собрались на Майдане Героев, в очередной раз подняв тему аннексии Крыма.

Среди присутствующих были чиновники законодательной и исполнительной власти, представители национально-культурных обществ, школьники, молодежь, пенсионеры, а также добровольцы и ветераны АТО.

Заместитель председателя Ассоциации национальных меньшинств Запорожской области Рудольф Акопян прокомментировал митинг так: “Сьогодні запорізька спільнота заявила рішучий протест і вимагає не проводити вибори на тимчасово окупованих РФ територіях України – Автономній Республіці Крим та у Севастополі. Проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустиме!” 

Так же к жителям Запорожья обратился губернатор нашего региона Константин Брыль:

“Анексія Криму є протиправною! Тому, на території тимчасово окупованого Криму не може відбуватися виборчий процес. І Запорізький край, разом з Україною виступає проти проведення виборів керманичів держави-агресора нашими громадянами на нашій території! Тож в Запоріжжі, а також Бердянську та Мелітополі проходять флешмоби «Україна — єдина! Крим – це Україна! Як і раніше тисячі жителів півострова – це наші співвітчизники. І ми не відмовимось від братів до звільнення усієї Української території – на Донбасі і в Криму…”

«В цей день українці мають згадати своїх славних пращурів, об’єднатися і показати нашому ворогу, що він нас не злякав. А Головнокомандувач України Петро Порошенко – наш законно обраний Президент – є керманичем нашої держави в дуже непрості часи. І ті, хто намагаються сьогодні підірвати авторитет Президента – насправді виступають проти України та проти майбутнього нашої держави».

16 февраля президент Украины Петр Порошенко призвал мировую общественность не признавать результаты будущих выборов президента России в аннексированном Крыму.

По материалам:  newsclub.zp.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.