В Запорожье за коррупцию задержали офицера полиции

Поделиться

Офицер райотдела полиции требовал 4200 долларов за то, чтобы не привлекать людей к уголовной ответственности.
8 ноября, в Запорожье военной прокуратурой Запорожского гарнизона Южного региона Украины совместно с сотрудниками Запорожского управления Департамента внутренней безопасности Национальной полиции Украины во время получения неправомерной выгоды разоблачены участкового офицера полиции Александровского отделения полиции Днепровского отдела полиции Главного управления Национальной полиции в Запорожской области.Об этом сообщают на сайте Генеральной прокуратуры Украины.

Установлено, что полицейский требовал взятку в размере 4200$ за то, чтобы не привлекать членов экипажа топливно-заправочного судна «Укрречфлота» к уголовной ответственности (из-за хищения ими горюче-смазочных материалов), а также за возврат изъятого транспортного средства .

Участкового задержали во время получения оговоренной суммы взятки.

Проводятся следственные и процессуальные действия. Продолжаются обыски по месту работы и жительства задержанного.

Военная прокуратура Запорожского гарнизона Южного региона Украины готовит задержанному сообщение о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 368 УК Украины, и ходатайство в суд об избрании меры пресечения в виде содержания под стражей.

100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ХАБАРА ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ЗАПОРІЖЖЯ ВИМАГАВ З ЕКІП…

100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ХАБАРА ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ЗАПОРІЖЖЯ ВИМАГАВ З ЕКІПАЖУ ТЕПЛОХОДА (ВІДЕО)ПРАЦІВНИК ПОЛІЦІЇ СПОДІВАВСЯ ЗБАГАТИТИСЯ ЗА РАХУНОК ПОРУШЕНЬ З БОКУ ПРАЦІВНИКІВ РІЧКОВОГО СУДНА. ЗА НЕПРИТЯГНЕННЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОЗКРАДАННЯ ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ПОМІЧНИК ЧЕРГОВОГО – КОЛИШНІЙ СПІВРОБІТНИК ВОДНОЇ ПОЛІЦІЇ – ОТРИМАВ «ВИНАГОРОДУ» НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ 4,2 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ США. ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ТА ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ ВЗЯЛИ ХАБАРНИКА З РЕЧОВИМИ ДОКАЗАМИ.Відомості щодо протиправної діяльності одного з працівників Олександрівського відділення поліції Запоріжжя дійшли до Управління ДВБ Національної поліції України. Під час перевірки було встановлено, що 32-річний старший сержант поліції вимагає неправомірну вигоду з окремих осіб теплохода «Укррічфлот». За час служби поліцейський встиг спробувати свої сили у кількох підрозділах поліції, в тому числі – у водній. Будучи освідомленим про порушення зі сторони екіпажу річкового судна, правоохоронець вирішив використати це і коли перейшов на службу до чергової частини. Поліцейський затримав працівників теплохода при передачі ними паливно-мастильних матеріалів черговому клієнтові. Вилучив речові докази і автомобіль, на якому перевозили крадене паливо, та поставив ультиматум затриманим – 100 тисяч гривень за уникнення кримінальної відповідальності. Згодом висловив ще одну умову – суму передати йому в іноземній валюті. За зібраними матеріалами внутрішньої безпеки слідчі військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України. А невдовзі спільними діями правоохоронці затримали ділка в погонах, після одержання ним хабара, загальною сумою 4,2 тисячі доларів США, в порядку ст.208 КПК України.Вирішується питання щодо оголошення підозри поліцейському та обрання йому міри запобіжного заходу. У затриманого буде час подумати, чи варто було у такий спосіб будувати службову кар’єру.

Опубліковано Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України Середа, 8 листопад 2017 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.