Запорізькі фанати відмовилися вболівати за «Металург»

Поделиться

Запорізькі фанати зробили заяву про непідтримку жодного з існуючих в Запоріжжі футбольних клубів.
На сьогодні на зміну збанкрутілому «Металургу», створеному в 1935 році, прийшли два нових клуби з аналогічною назвою. Один з них був створений фанатами, інший є комунальною установою. Заява закликає не ходити на його фанатський сектор.

У заяві фанатів відзначається, що на сьогодні жоден з клубів не відповідає принципам традиційного футболу. Керівництво «фанатського» клубу, на думку уболівальників, зреклася цих ідей, а комунальний клуб є інструментом піару влади за бюджетні гроші.

«У таких умовах єдиним правильним кроком для існування фанатського руху стало прийняття рішення про перехід в формат спортивного розвитку і навколофутбольні діяльності, а також початку роботи над відродженням справжнього« Металурга », – йдеться в заяві.

У тексті йдеться і про тих фанатів, які все ж вирішили підтримувати комунальний клуб.

«Це їх право, але ставлення до запорізьким фанатам вони не мають. Девіз «під три чорти все принципи», на жаль, став новою реальністю в Запоріжжі », – вказується в заяві.

Запорізький «Металург» збанкрутував у 2015 році, відсвяткувавши своє 80-річчя. З 2016 на базі аматорського клубу був створений новий «Металург», куди перейшли фанатські організації. Згодом клуб позбувся їх підтримки. У 2017 році, з ініціативи мера Запоріжжя Володимира Буряка, був створений комунальний клуб, який теж отримав назву «Металург». У місті розвішені борди із закликами його підтримувати. Металург 2016 року зараз виступає у Другій лізі Українського чемпіонату. Комунальний клуб починає з аматорською.

Вищі досягнення «Металурга» – три чемпіонства Чемпіонаті УРСР, фінал в Кубку України в 2006 році. Клуб двічі виступав в Кубку УЄФА – в 2002 і 2005-му роках.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.