ЧС-2022: Іран у компенсований час вирвав перемогу над Вельсом

Збірна Ірану перемога Вельс у драматичному матчі другого туру чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок закінчився за рахунку 2:0.

У першому турі команди на двох сумарно набрали одне очко. Іран стартував на Мундіалі з розгромної поразки від Англії (2:6), натомість валлійці не визначили переможця в матчі зі збірною США (1:1).

У разі перемоги Вельс міг очолити таблицю групи “В” – щонайменше до матчу Англії проти США, що закриватиме програму ігрового дня п’ятниці, 25 листопада, на турнірі. Початок гри – о 21:00 за київським часом.

Як пройшов матч Вельс – Іран

М’яч опинився у воротах вже на 15-й хвилині. Неточна горизонтальна передача Коннора Робертса вилилася в контратаку іранців, яку після розіграшу в штрафному закінчував прицільним ударом Алі Голізаде. Та арбітр після консультацій із суддями VAR зафіксував у півзахисника положення поза грою.

У другій 45-хвилинці ініціативу захопили іранці, що завдали 11 ударів у бік (та 2 – у площину) воріт британців. А наприкінці матчу Вельс втратив основного воротаря Вейна Генессі, який отримав пряму червону картку за небезпечний вихід з воріт, наслідком якого стало жорстке зіткнення з нападником Ірану Мехді Таремі.

Уникнути п’ятої “сухої” нічиєї на турнірі Ірану вдалося на дев’ятій компенсованій хвилині, коли першого влучного пострілу з-за меж штрафного завдав захисник Рузбех Чешмі. Остаточний рахунок у матчі – 2:0 – Іран встановив ще за дві хвилині у контратаці, реалізувавши чисельну більшість на підступах до карного майданчику суперників.

ЧС-2022. Другий тур

Уельс – Іран 2:0

Гол: Чешмі, 90+9, Резаеян, 90+11

У турнірній таблиці квартету “В” Іран вийшов на друге місце, випередивши Вельс та США. Американці відстають на два очки перед матчем з Англією.