Як обрати надійну, але недорогу рушникосушку?

Якщо ви плануєте капітальний ремонт у ванній кімнаті, заздалегідь продумайте, де розташувати сушку для рушників. Ми радимо встановити електричну модель, адже для неї не потрібно підводити труби, купувати крани та фітинги. Потрібна тільки розетка, або краще — вивід електродроту для прихованого підключення. Перегляньте каталог рушникосушок https://www.santechshara.ua/santehnika/polotentsesushiteli/, де є понад 400 електричних моделей різних розмірів та дизайну. 

Чому ми радимо обрати електричну рушникосушку?

  • Вона не протікає, адже не заповнена рідиною;
  • Швидко нагрівається завдяки сухому ТЕНу;
  • Не має обмежень щодо місця встановлення;
  • Має регулятор температури та часу нагріву;
  • Споживає електроенергію, як 1-2 лампочки.

Головна перевага електричної сушки у тому, що її можна встановити у будь-якому приміщенні та використовувати як додаткове джерело обігріву. Європейці часто встановлюють їх у кухні, аби не сушити рушники на батареях чи ручці духової шафи. Невелика сушка у коридорі допоможе висушити рукавиці, шапки та верхній одяг після зимових прогулянок. Ці прилади не просто сушать рушники чи білизну, вони допомагають боротись із надмірною вологою у приміщеннях, яка призводить до появи плісняви.

Скільки коштує якісна сушка для рушників?

Вартість електричних сушарок залежить від матеріалу виготовлення, функціональності, розміру та компанії виробника. Останнім часом ці прилади стали доступніші, адже на ринку з’явились сушки із чорної сталі, покриті емаллю та різними декоративними покриттями. Цей матеріал не використовують для виготовлення водяних змійовиків чи моделей з мокрим ТЕНом, адже він іржавіє від контакту з водою. Сучасні рушникосушки не заповнені рідиною, тому чорна сталь служить десятки років.

Про вартість електричних сушарок пропонуємо поговорити на основі трьох українських виробників: Laris, Mario та Navin. В їх каталогах є вироби з чорної та нержавіючої сталі різних розмірів. Найпростіший змійовик можна придбати за 1200 грн. Наприклад, М-подібний змійовик, розміром 500х500 мм, білого кольору від бренду Navin обійдеться у 1190 грн. Подібна модель із нержавіючої сталі від компанії Laris обійдеться 1400 грн. Це найпростіші вироби, які оснащені лише кнопкою вимкнення.

Якщо вам потрібна класична “драбинка” із нержавіючої сталі, виділіть на неї 8-10 тис. грн. Рушникосушка Laris Гранд, розміром 500х1200 мм коштує 9500 грн. Дещо компактніша модель Mario Фенікс-I, розміром 500х830 мм, обійдеться 9100 грн. Сушка Navin Авангард (480х1200 мм) обійдеться 9600 грн. Усі три моделі мають блок регулювання температури та часу нагріву, тому є енергоефективними. Вироби із чорної сталі коштують в рази дешевше. Наприклад, біла драбинка Navin Класик (500х1000 мм) із сенсорним регулятором коштує всього 3600 грн.

Більше моделей шукайте у каталозі інтернет-магазину Сантехшара, який допоміг нам проаналізувати ціни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2023-04-12