Менструальний біль: як зменшити дискомфорт?

Менструальний біль відчувають більш, ніж 80 % жінок, для багатьох з них – це порушення звичайного способу життя.

Як зменшити менструальний біль за допомогою медикаментів?

Якщо біль при місячних – це регулярне явище, то варто використовувати знеболювальні препарати. У пригоді стануть спазмолітики, наприклад, Но шпа, детальніше про цей препарат допоможе дізнатися електронна медична інформаційна система Аптека 9-1-1. На сайті apteka911.ua також можна зробити онлайн-броннювання обраного препарату в аптеці. Замовлення надішлють поштовою компанією, також його можна забрати самостійно з аптеки.

Допоможуть позбутися негативних відчуттів під час менструації також анальгетики, що знижують дискомфорт та пригнічують вироблення простагландинів в організмі. Нестероїдні протизапальні ліки знижують вміст гормоноподібних речовин, що викликають запалення. Комбіновані кодеїновмісні засоби – це важка артилерія, придбати їх можна тільки за рецептом лікаря.

Як зменшити менструальний біль іншими способами?

Але не тільки пігулки допоможуть позбутися дискомфорту. Якщо ви не бажаєте пити НПЗП та інші ліки, що допомагають при болісних менструаціях, то можна використовувати БАДи, у яких містяться:

  • вітамін Е;
  • тіамін;
  • риб’ячий жир.

Для зменшення болю також рекомендується притримуватися спеціальної дієти, що має низький вміст жирів. Лікарі радять за декілька днів до початку місячних вживати більше овочів та фруктів, а ось солодку та жирну їжу, ковбасні вироби та вироби з борошна обмежити.

Дискомфортні відчуття з’являються внаслідок перенапруження в зоні живота, тож треба навчитися ці м’язи розслабляти. В цьому допоможе йога, багато асан цієї дисципліни допоможуть не тільки розслабити тіло, але ще скорегувати емоційний стан. Йогою можна займатися самостійно у домашніх умовах, але тільки слід зауважити, що не всі асани дозволяється виконувати під час менструації.

Допоможе також теплий душ, в деяких випадках можливо прикласти до низу живота грілку, якщо треба вийти з дому, то рекомендується одягатися тепліше, але не треба використовувати пояс.

Слід зауважити, що не завжди самостійно вдається покращити стан під час місячних, тож слід звернутися за допомогою лікаря, якщо крім болю з’явились такі тривожні симптоми, як занадто сильна кровотеча та висока температура.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2021-12-28