Под метадоном: В Запорожье задержали маршрутчика-наркомана

Поделиться

Вчера, 2 августа, запорожские правоохранители остановили маршрутку для проверки документов, поведение водителя транспортного средства им показалось странным. Позже подозрения подтвердились, управлял  общественным транспортом наркозависимый.

Уточняется, что задержание произошло около 21:40, у 39-летнего водителя изъяли права, а микроавтобус которым он управлял был отправлен на штрафплощадку.

Факт наркотического опьянения был подтвержден в результате медицинского освидетельствования, в крови водителя обнаружили метадон и опиаты.

Патрульні виявили маршрутника у стані наркотичного сп’яніння, який перевозив пасажирів

Патрульні виявили маршрутника у стані наркотичного сп’яніння, який перевозив пасажирівВчора о 21:40 інспектори зупинили водія транспортного засобу, який надає послуги з перевезення пасажирів за порушення ПДР, а саме проїзд перехрестя на забороняючий сигнал світлофора.Під час спілкування із водієм патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння та направили 39-річного чоловіка до медичного закладу на обстеження. За висновком лікаря водій маршрутки перебував у стані наркотичного сп'яніння (метадон).У водія патрульні вилучили водійське посвідчення, відсторонили від керування транспортним засобом та склали адмінматеріали за:ст.130 КУпАП-(протокол)ч.2 ст.122 КУпАП- (постанова)Матеріали справи передані до суду.Шановні громадяни, якщо ви помічаєте ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння водіїв, повідомляйте про це на гарячу лінію 102#zaporizhiapolice

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Четвер, 2 серпня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.