Сьогодні, 25 червня, російські окупаційні війська здійснили чергову цинічну атаку на цивільну інфраструктуру Запоріжжя. Під прицільним вогнем ворога опинився залізничний вокзал Запоріжжя-1. Внаслідок атаки загинув машиніст «Укрзалізниці».
Деталі трагедії
Сьогоднішня атака стала частиною масованої серії ударів по залізничній інфраструктурі України. Окрім двох ударів по Запоріжжю, ворог також атакував локомотиви на Сумщині.
Як повідомив голова «Укрзалізниці» Олександр Перцовський, на підприємстві докладають усіх зусиль для захисту персоналу, проте ворог діє підступно. Дві залізничні бригади вдалося вчасно евакуювати, і вони не постраждали. Однак третій приліт у Запоріжжі став трагічним: машиніст локомотива встиг перейти в безпечне місце, але його помічник, який у момент удару перебував у задній кабіні, загинув на місці.
«Мій найгірший обов’язок»
Голова «Укрзалізниці» Олександр Перцовський назвав повідомлення про втрати серед команди найважчою частиною своєї роботи:
«Мій найгірший обов’язок — повідомляти команді напряму про втрати. Ми рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але кожне життя, яке забрав ворог — це трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити. Ми поруч із рідними і близькими, надаємо всю необхідну підтримку і допомогу», — написав Перцовський.
Наразі на місці трагедії тривають слідчі дії, фахівці опрацьовують усі деталі інциденту. Удар по вокзалу Запоріжжя-1 вкотре демонструє, що Росія цілеспрямовано обирає мішенню транспортні артерії країни, намагаючись паралізувати логістику та залякати мирних жителів.
Раніше повідомлялося, що У Запоріжжі російський ударний дрон атакував електровоз «Укрзалізниці».









