В течение получаса сотрудникам полиции удалось задержать виновника ДТП.

На 22-летнего водителя, в составе которого обнаружили 1,4 промилле алкоголя составили сразу 3 протокола – совершение ДТП, побег с места ДТП и управление в состоянии опьянения).

Водительское удостоверение у него отобрали, за вождение в состоянии опьянения он заплатит штраф в размере 10 200 гривен.

Лишився без водійського посвідчення та отримав три протоколи від патрульних

Лишився без водійського посвідчення та отримав три протоколи від патрульнихСьогодні вночі від громадянина надійшло повідомлення про те, що водій ВАЗ здійснив наїзд на припаркований автомобіль MAZDA та поїхав з місця ДТП. Також небайдужий громадянин повідомив поліцейським, що водій транспортного засобу ВАЗ мав ознаки алкогольного сп’яніння. Відпрацювавши вказану інформацію інспектори згодом виявили вказане авто та зупинили.На 22 річного горе-водія поліцейські склали три протоколи та вилучили водійське посвідчення:за ч.1 ст.124 КУпАП (порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів);за ч.1 ст. 122-4 КУпАП (залишення водіями місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні)за ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп'яніння).

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Середа, 24 жовтня 2018 р.