Ведення митних справ у судах

Поделиться

Якщо підприємство у будь-якому регіоні України здійснює експорт або імпорт товарів, воно обов’язково має справу з митними органами. Їх завданням є контроль за законністю переміщення вантажів через кордон, справлянням пов’язаних з цим бюджетних платежів.

Проте, час від часу виникають суперечки між митницями та представниками бізнесу. Знайти вірний вихід із складного становища допоможе адвокат у митних справах. Перелік його послуг можна знайти завдяки цьому посиланню.

Суди, які розглядають митні спори

Якщо мова йде про оскарження рішень стосовно відмови у декларуванні майна, перегляду його митної вартості тощо, справа підлягає вирішенню у окружному адміністративному суді. Теж саме стосується спорів щодо повернення зайво сплачених платежів до бюджету.

У випадку оскарження постанови митного органу про притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, скасувати її має право суд загальної юрисдикції. Для цього подається адміністративний позов.

Митним кодексом передбачена низка порушень, за які штраф накладають районні суди. Вони ж приймають рішення щодо конфіскації товарів, які переміщуються з порушенням встановлених правил. У більшості випадків вона застосовується одночасно з грошовими санкціями. Прийняту постанову адвокат має можливість оскаржити в апеляційному порядку.

Робота фахівця у митних справах

При виникнення спірної ситуації адвокат дотримується чіткого порядку дій. Сюди входить:

  1. Вивчення існуючих документів щодо товару, який експортувався, або імпортувався. Предметом аналізу є контракти, рахунки, складені на момент спору митні декларації.
  2. Надання необхідних консультацій щодо порядку подальших дій.
  3. Пошук оптимального шляху вирішення проблеми. Він може передбачати візит до митниці, складання тексту скарги на прийняте рішення.
  4. У випадку неможливості вирішити спір у адміністративному порядку, адвокат готовить звернення до органів правосуддя. Надалі він супроводжує усі стадії судового процесу, враховуючи апеляційне та/або касаційне оскарження.

Професіонал митних спорів має багаторічний успішний досвід їх вирішення. Він досконально володіє законодавством, враховуючи і судову практику. Окрім того, адвокат може надати допомогу компанії у будь-якому регіоні України.

Своєчасна юридична допомога здатна зберегти вантаж підприємства, та унеможливить накладання значних штрафних санкцій. Якість наданих послуг гарантується фахівцями.

Джерело slinko.com.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.