Аргентина перемогла Бразилію у матчі відбору на ЧС-2026

Збірна Аргентини перемогла команду Бразилії у матчі групового етапу відбірного турніру чемпіонату світу 2026 року з футболу. Гра, що проходила у Ріо-де-Жанейро, завершилася з рахунком 1:0.

Єдиний гол забив Ніколас Отаменді (63). На 81-й хвилині був вилучений бразильський гравець Жоелінтон.

Матч розпочався із затримкою у 27 хвилин через масову бійку на трибунах під час виконання національних гімнів. Поліція застосувала кийки щодо вболівальників і здійснила арешти.

Аргентинські футболісти намагалися захистити своїх фанів. Так, воротар Еміліано Мартінес намагався відібрати палицю у одного з поліцейських.

У результаті капітан команди Ліонель Мессі забрав збірну в роздягальню. Він пояснював це тим, що на трибунах були родичі гравців і футболісти за них турбувалися, передає Associated Press. Мессі звинуватив поліцію у побитті вболівальників.