Громадськість на захисті держави

Поделиться

Держава – це утворення, в якому всі жителі повинні діяти в її інтересах, таким чином змінюючи на краще свій рівень життя. Але у ситуації з вибором влади треба бути дуже обережними, щоб не обрати людей, які на перше місце ставлять свої інтереси, а людей будуть розглядати як рабів.

Як же ж прослідкувати за обранцями, щоб не помилитися, та доручити представляти наші інтереси тільки потрібним людям? Це дуже просто. Для цього й було створено спеціалізований електронний ресурс, на якому громадськими зусиллями збирається актуальна інформація щодо кожного політичного діяча чи партії. Цей портал – громадський рух «ЧЕСНО».

Історія створення руху

«ЧЕСНО» був організований ще у 2011 році, й саме тоді почалася його активна робота по підбору даних на кожного кандидата. Ми створили своєрідний перелік якостей, якими повинен володіти кандидат, щоб він міг бути признаний народом як «гарний». Серед головних це чесність, відкритість, слідування законам та інші важливі принципи життя.

Як використовувати «ЧЕСНО»?

Для перевірки кандидата за допомогою нашого сайту вам не потрібно робити складних речей, треба тільки:

  • внести в адресний рядок посилання на наш сайт або запит у пошуковик;

  • відкрити сайт на комп’ютері або смартфоні;

  • обрати розділ, який вас цікавить;

  • скористатись пошуком на сайті;

  • вивчати;

  • аналізувати.

Таким чином, перевірка кандидата – це дуже не складне завдання, яке забезпечується діями громадських активістів, що завжди на сторожі нашої держави.

Хто працює в «ЧЕСНО»?

Так склалося, що «ЧЕСНО» – це не прибуткова організація, і існує вона лише внаслідок сумлінної роботи громадських активістів та волонтерів. Для вас працюють люди, яким дуже важлива України, головною метою яких є формування чесної та демократичної політичної еліти. Географічно наші волонтери можуть як проживати у великих містах, так і в маленьких селах, бути громадянами України або інших країн. Все, що об΄єднує їх, – це велика любов до своєї країни та намагання покращити умови життя і положення її на світовій арені.

Які переваги ви здобуваєте, використовуючи «ЧЕСНО»?

Для виборців наш сайт дає дуже багато: він надає правдиву інформацію, до того ж зібрану в одному місці, тому допомагає економити час і сили. Завжди чекаємо вас на наших сторінках. Ваш громадський рух – «ЧЕСНО»! Пам’ятайте: тільки сумісними зусиллями ми можемо побудувати гарну державу.

Джерело: chesno.org

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.