Кирпичом по голове: на Шевченковском задержали грабителя

Поделиться

Этот инцидент произошел вчера, 9 августа, около 17:00 в Шевченковском районе Запорожья на местного жителя было совершено нападение с целью ограбления.

По словам пострадавшего, преступление произошло по улице Бочарова. К нему подошел неизвестный в состоянии алкогольного опьянения и попросил помочь избить представителей кавказской национальности.

На “заманчивое” предложениt был получен отказ, после чего в качестве аргумента неадекват использовал кирпич, которым и ударил пострадавшего по голове.

Очнувшись, мужчина не обнаружил при себе телефона и кошелька. Вовремя подоспели сотрудники патрульной полиции, которых вызвал очевидец произошедшего.

Благодаря своевременной отработке прилегающей территории беспредельщик был задержан. Если его вина будет доказана, а в этом сомневаться не приходится – ближайшие 5-6 лет он проведет на тюремных нарах.

Вчинив грабіж та розбійний напад

Запорізькі патрульні затримали підозрюваного, який вчинив грабіж та розбійний нападВчора інспектори патрульної поліції отримали повідомлення, що на вулиці Бочарованевідомий чоловік завдав заявнику удар цеглиною по голові та забрав телефон Apple iPhoneЕкіпажі розпочали пошук зловмисника по наданому опису та невдовзі виявили підозрюваного на вулиці Чарівній.Під час затримання злочинець чинив опір та намагався вирватися, тож патрульні застосували спецзасіб кайданки, та під час поверхневої перевірки у 26-річного правопорушника виявили в кишенях два телефони Apple iPhone та NokiaХ2. В цей час на лінію 102 надійшло, ще одне повідомлення про напад на громадянина у якого невідомий 10 хвилин потому, поблизу вулиці Бочарова відібрав телефон NokiaХ2 Невдовзі потерпілі підтвердили, що саме цей чоловік вчинив напад та відібрав їх майно.Заявника якому злодій наніс тілесні ушкодження цеглиною, було госпіталізовано до лікарні.Слідчими Шевченківського відділення поліції особу затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.#мояноваполіція

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області П'ятниця, 10 серпня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.