Користувачам Android назвали способи убезпечити смартфон від злому

smart

Фахівець з інформаційної безпеки компанії «Код безпеки» Марія Фесенко назвала способи убезпечити смартфони Android від злому. Вона, зокрема, порадила зберігати дані потрібно у захищених паролем папках. 

IT-фахівець пояснила, що смартфон на базі Android має механізм захисту – другий простір.

“Користувач може створити додатковий робочий стіл і зберігати на ньому конфіденційні дані, наприклад, фотографії”, – пояснила вона.

При цьому, як зазначила експерт, про існування простору знатиме лише власник пристрою.

Фесенко також рекомендувала зберігати додатки та дані у спеціальну папку та додатково захищати її графічним паролем.

“Через те, що в Android можна встановлювати додатки не тільки з офіційних магазинів, ця операційна система вважається менш надійною, ніж iOS”, – зазначила експерт.

З цієї причини вона також закликала відключити можливість завантаження сторонніх додатків.

Крім того, фахівець вказала, що функція автозаповнення даних в облікових записах збільшує ризик злому Android. “Якщо зловмисники отримають доступ до телефону, то низка сервісів користувача буде миттєво зламана, тому автозаповнення потрібно вимикати”, – наголосила Фесенко.

Експерт додала, що корисні функції також є в налаштуваннях для сервісів Google. До таких, як зазначила фахівець, можна віднести сканування гаджета на предмет відмінювання з невідомими трекерами. “Якщо хтось підключиться до гаджета за допомогою пристрою типу AirTag, власник буде оперативно сповіщений”, – сказала вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2023-08-25