Тренер збірної Бразилії оголосив про звільнення з посади після вильоту команди з ЧС

Тренер збірної Бразилії Тіте оголосив про звільнення з посади після вильоту команди з чемпіонату світу-2022 у Катарі. Його слова з післяматчевої прес-конференції наводить видання Relevo у Twitter.

«Як я вже сказав, мій цикл закінчився. Я сказав це понад півтора року тому. Я людина слова», – заявив фахівець.

61-річний фахівець керував збірною Бразилії з 2016 року. Під його керівництвом команда виграла Кубок Америки-2019 і двічі доходила до чвертьфіналів на чемпіонатах світу, поступившись Бельгії у 2018 році та Хорватії у 2022 році.

9 грудня збірна Бразилії програла Хорватії у чвертьфінальному матчі. Основний час завершився з рахунком 0:0. На додатковий час команди забили по одному м’ячу. У підсумку зустріч завершилась у серії пенальті з рахунком 2:4.

8 грудня повідомлялося, що головний тренер збірної Іспанії з футболу Луїс Енріке залишив посаду після вильоту команди з чемпіонату світу-2022 до 1/8 фіналу. Разом із ним із команди пішов увесь його тренерський штаб.