В Україні зафіксовано рекордний попит на жалюзі та рулонні штори

Поделиться

Люди, які прагнуть поєднувати красу кімнатного оздоблення зі зручністю і функціональністю, все частіше обирають рулонні штори. Цей віконний декор виконує класичні функції, створюючи при цьому оригінальний дизайн або підкреслюючи стиль кімнати.

Види рулонних штор

Найбільш поширеним видом рулонних штор є жалюзі. Вони зроблені з дерев’яних, пластикових, металевих або тканинних пластин, розташованих паралельно. Пластини бувають горизонтальними або вертикальними – https://www.rollo.lviv.ua/vm/zhaliuzi-vertykalni. Для житлових приміщень зазвичай використовується другий вид жалюзі, тому він відрізняється різноманіттям вибору.

Широку популярність зараз придбали жалюзі, що представляють собою цілісне полотно. Такі штори кріпляться над вікном і згортаються рулоном. По нижньому їх краю встановлено уважчувач, що дозволяє розгорнути полотно на будь-яку бажану довжину.

При скручуванні рулону друга частина вікна залишається абсолютно відкритою. З цієї причини були придумані рулонні штори день-ніч, відмінність яких у тому, що вони мають в своїй конструкції два полотна. У таких портьєри поєднуються смугами з прозорого і щільного матеріалу. Вони, накладаючись один на одного в різних варіаціях, або висвітлюють кімнату, пропускають сонячне світло, або захищають від нього. Регулюючи положенням смуг, можна грати освітленням в інтер’єрі.

Переваги та недоліки рулонних штор

Головним достоїнством є безліч матеріалів і колірних рішень. Це дає можливість знайти рулонні штори для будь-якого приміщення – від робочого кабінету до затишної домашньої кімнати. Вони дуже прості у використанні, так що керувати освітленням без зусиль зможе навіть дитина. Плюс для господинь просочення таких штор спеціальними складом, що захищає їх від пилу, вологи і вогню.

Недоліком же є складність догляду, оскільки такі штори не рекомендується прати часто, в гарячій воді і з порошком. Прийнятна лише суха чистка. Деякі можуть порахувати за мінус і високі ціни на рулонні штори, а особливо на тканинні жалюзі день-ніч.

Поради при покупці
Рулонні штори повинні надійно захищати від сонячного світла та чужих очей, прикрашати приміщення і бути простими у використанні. Тому, вибираючи їх, важливо приділяти увагу матеріалу, кольору і робочим механізмам.

Жалюзі з непрозорих і щільних тканин, дерева або пластику, краще підійдуть для спальні. Вітальня, кухня і офіс будуть виглядати затишніше, якщо там повісити тонкі штори, а не затемнюючи, що розсіюють сонячне світло. Рулонні штори день-ніч будуть ідеальні у всіх приміщеннях за рахунок можливості світлової гри.

За кольором рулонні штори можна як поєднувати з основним відтінком кімнати, так і акцентувати на вікні. Виділять віконний отвір яскраві жалюзі, рулонні штори з гарним малюнком або фотопринтом. А ось класичні нейтральні відтінки тканинних жалюзі підійдуть практично до будь-якій обстановки. Рулонні штори будуть прекрасним рішенням при оформленні вікон в будь-яких приміщеннях. Різноманіття матеріалів і кольорів дозволять знайти свій заповітний рулон будь-кому, навіть самому вимогливому, покупцеві.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.