Опубліковано промову уМбаппе перерві фіналу чемпіонату світу-2022

mbappe

Нападник збірної Франції з футболу Кіліан Мбаппе виголосив промову у перерві фінального матчу чемпіонату світу 2022 року у Катарі проти команди Аргентини. Його слова публікує RMC Sport із посиланням на L`Equipe.

«Це фінал чемпіонату світу, це матч усього життя. Хлопці, це фінал чемпіонату світу. Ми можемо повернутися у гру! Таке трапляється раз на чотири роки», – говорив футболіст товаришам по команді. Він заявляв, що його команда може перевернути гру і відігратися після двох пропущених м’ячів.

Після першого тайму фіналу ЧС-2022 збірна Франції програвала аргентинцям із рахунком 0:2. На 80-й та 81-й хвилинах Мбаппе зробив дубль. На додаток Аргентина знову вийшла вперед, проте Мбаппе перевів гру в серію пенальті, де сильнішою виявилася аргентинська команда.

Мбаппе був визнаний найкращим бомбардиром чемпіонату світу-2022. Форвард забив вісім м’ячів за сім матчів турніру.