ЧС-2022: Пепе відіграв матч проти Марокко з переломом руки

Захисник збірної Португалії Пепе догравав матч проти Марокко у чвертьфіналі чемпіонату світу із травмою руки. Про це повідомляється на офіційному сайті Федерації футболу Португалії.

39-річний футболіст отримав перелом ліктя під час зустрічі, проте не був замінений. Пепе вийшов на поле у стартовому складі та відіграв весь матч. Після гри він пройшов медичне обстеження у Досі, яке підтвердило підозри на перелом.

Раніше Пепе розкритикував суддівство у матчі з Марокко після вильоту Португалії з чемпіонату світу.

«90 хвилин збірна Марокко хотіла зупинити нашу гру фолами. Суддя не давав жовтих, не звертав уваги», — заявив футболіст. Він додав, що португальці мали все, щоб стати чемпіонами світу, але їм не дали зіграти другий тайм.

У чвертьфіналі турніру Португалія програла Марокко із рахунком 0:1. Єдиний м’яч на 42-й хвилині забив марокканський форвард Юссеф Ен-Несірі. Капітан португальської національної команди Кріштіану Роналду залишив поле у сльозах одразу після фінального свистка.