В Запорожье водителя маршрутки №54 оштрафовали благодаря посту в Facebook

Поделиться

Житель Запорожья выложил в соцсеть Facebook ролик на котором запечатлен момент грубейшего нарушения правил дорожного движения водителем маршрутки №54.

Водитель общественного транспорта проехал через железнодорожный переезд на запрещающий сигнал светофора, за считанные секунды до того как опустился шлагбаум.

Пост не остался не замеченным со стороны сотрудников патрульной полиции Запорожья, которым удалось найти и отыскать нарушителя, поводом для составления админпротокола стала видеофиксация опубликованная в сети.

Дякуємо громадянам за співпрацю та небайдужість

До управлыння патрульної поліції в Запорізькій області надійшло звернення громадянина з приводу порушення правил дороднього руху водієм маршрутного транспортного засобу, а саме правил проїзду залізничного переїзду, що було задокументовано відеофіксацією.Співробітниками управління було встановлено водія, який в момент порушення керував маршрутним таксі, та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.123 ч.3 КУпАП. Надалі матеріали справи будуть передані на розгляд до суду.Дякуємо за вашу небайдужість та громадську позицію.Пам'ятайте, що ми поруч і працюємо задля вашої безпеки!#zaporizhiapolice #поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль #мояноваполіція #zappolice

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Четвер, 7 березня 2019 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Добавить комментарий

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.