Тренер збірної Марокко Валід Реграгі заявив, що команду влаштує лише вихід у фінал ЧС

Головний тренер збірної Марокко з футболу Валід Реграгі відповів на критику на адресу гравців команди через низький відсоток володіння м’ячем у матчах. Його слова наводить RMC Sport.

«У цьому немає нічого хорошого, якщо ви завдали лише двох ударів по воротах. Я попрошу президента Міжнародної федерації футболу Джанні Інфантіно додавати очки, якщо володіння м’ячем більше ніж 60 відсотків», — сказав тренер.

Він додав, що у півфінальній зустрічі зі збірною Франції марокканці зіграють у своєму стилі.

Реграгі також заявив, що команду влаштує лише вихід у фінал турніру.

«Ми прийшли змінити менталітет нашого континенту. Можливо, це єдиний шанс виграти чемпіонат світу», – зазначив він.

Збірна Марокко зустрінеться з півфіналі з командою Франції 14 грудня о 22:00 за київським часом. Французькі футболісти є чинними чемпіонами світу. У 2018 році команда у фіналі обіграла Хорватію з рахунком 4:2.

10 грудня Марокко обіграло Португалію з рахунком 0:1 у чвертьфіналі чемпіонату світу. Єдиний м’яч на 42-й хвилині забив марокканський форвард Юссеф Ен-Несірі.

Таким чином, марокканська збірна увійшла до історії, ставши першою африканською командою, що пройшла у півфінал мундіалю.