Скандал у Запоріжжі: Службову Toyota Camry Регіни Харченко використовують як безкоштовне «таксі»

Screenshot 57

Використання бюджетних ресурсів в.о. міського голови Запоріжжя Регіни Харченко опинилося в центрі гучного скандалу. Депутатка Запорізької міської ради Катерина Звєрєва зафіксувала, як службовий автомобіль, утримуваний коштами платників податків, використовується для приватних цілей працівниками мерії у позаробочий час.

Деталі інциденту

За словами депутатки, вона стала свідком того, як чорна Toyota Camry (номер AR7050), закріплена за Регіною Харченко, прибула в район площі Металургів після 17:00. При цьому самої очільниці міста в авто не було.

Зі службового транспорту вийшла помічниця посадовиці, а водій згодом попрямував до будівлі, звідки вибіг із конвертами. Намагання депутатки з’ясувати причини використання службового авто для особистих поїздок викликали у водія та помічниці нервову реакцію, а остання навіть намагалася швидко залишити місце події, що змусило депутатку наздоганяти її на зупинці.

Питання до ефективності управління

Ситуація викликала хвилю обурення щодо стандартів прозорості в роботі міської ради. Катерина Звєрєва іронічно припустила, що, можливо, в мерії з’явилася нова «авторська програма», за якою службове авто перетворилося на соціальне таксі.

«Бо якщо помічниця посадовиці та водій можуть користуватися службовим автомобілем для своїх маршрутів, то чому іншим не можна? А якщо це не таксі, то тоді виникає багато запитань щодо використання ресурсів громади», — зазначає депутатка.

Що буде далі?

Катерина Звєрєва заявила про підготовку депутатського звернення для з’ясування всіх обставин:

  1. Хто саме віддавав розпорядження про виїзд автомобіля.

  2. З якою метою використовувався бюджетний транспорт.

  3. Чи існують записи в журналі виїздів та чи збереглися відеофіксації з системи «Безпечне місто» та камер мерії.

Критики вказують, що в умовах воєнного часу та обмеженого бюджету міста, подібні «мандрівки» службовим транспортом виглядають як зухвале нехтування інтересами запоріжців, які щодня сплачують податки, з яких фінансується обслуговування таких автомобілів. Громада очікує від в.о. мера чітких пояснень: чи є це системною практикою, чи поодиноким випадком недбалості підлеглих.

Раніше повідомлялося, що Харченко відмовилася від премії у 180 тисяч після бунту громади, але містяни вимагають безкоштовний проїзд.