ЧС-2022: Бельгія сенсаційно програла Марокко

Збірна Бельгії з футболу зазнала сенсаційної поразки від Марокко у матчі другого туру чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок між командами закінчився перемогою африканської збірної – 2:0.

Бельгія розпочала виступ на ЧС-2022 з перемоги у грі проти Канади. При цьому бельгійці фактично використали перший момент, тоді як канадці не реалізували пенальті.

У наступному поєдинку Бельгія мала зіграти проти Марокко, яке розпочало чемпіонат світу з нічиєї проти срібних призерів ЧС-2018 Хорватії.

У разі перемоги Бельгія мала можливість достроково вийти у плей-оф чемпіонату світу-2022. Проте натомість бельгійці програли поєдинок марокканцям.

Перший тайм між командами виявився рівним: і Бельгія, і Марокко мали моменти, щоб вийти вперед. Марокканці навіть забили наприкінці першого тайму, однак гол Хакіма Зієша скасували через офсайд.

Після перерви більше гольових моментів мала збірна Марокко. І з другої спроби все ж відкрила рахунок: Абдельхамід Сабірі, виконуючи штрафний з гострого кута, пробив Тібо Куртуа у ближній кут.

У Бельгії залишалося близько 20 хвилин, щоб бодай зрівняти рахунок у матчі. Однак бельгійці не змогли це зробити – не допоміг навіть вихід Ромелу Лукаку, який пропустив стартовий поєдинок проти Канади, відновлюючись після травми. А ось Марокко забило вдруге – в компенсований час простріл Хакіма Зієша замкнув ударом під перекладину Закарія Абухлаль.

ЧС-2022. Другий тур

Бельгія – Марокко 0:2

Гол: Сабірі, 73, Абухлаль, 90+2

Завдяки перемозі Марокко очолив турнірну таблицю групи F. Бельгійці ж залишаються другими, однак позиція бельгійців може змінитися після гри Хорватія – Канада.