О. Вадатурський: «Аграрії не будуть чекати»

Поделиться

В середу, 19 червня, в Запорізьку область з робочим візитом прибув очільник сільгосппідприємства “Нібулон”  Олексій Вадатурський. Він відвідав будівництво річкового перевантажувального термінала для зернових та олійних культур в селі Тернівка Вільнянського району.

Вадатурський на одному із будівельних об’єктів

Варто зазначити, що будівельні роботи тут почалися в березні і до їх завершення залишилось кілька днів. Цей термінал стане вже третім підприємством компанії «НІБУЛОН» в Запорізькій області, чим не може похизуватися жоден регіон нашої країни.

Підрядники докладають про хід виконання робіт

Олексій Опанасович як і зазвичай був налаштований на максимальну продуктивність та побував на всіх без виключення об’єктах будівництва, де поспілкувався з директорами фірм-підрядників, яких на будівництві налічується більше 70.  Вадатурський, який постійно форсував хід робіт, продовжив заохочувати будівельників завершити всі роботи в найближчі дні.

«Аграрії не будуть чекати», – заявив голова “Нібулона” і додав, що підприємство має бути введено в експлуатацію не пізніше 1 липня.

Зараз загальнобудівельні роботи перевантажувального терміналу в Тернівці вийшли на завершальну стадію, що й не дивно, адже кожен день на будмайданчику одночасно працюють понад 1500 будівельників. На порядку денному вже – благоустрій самої території, встановлення огорожі, завершення бетонування шляхів, озеленення, влаштування газонів, прикрашання території квітами, декоративними деревами. З’явились опори для нічного освітлення, прикрасою перевантажувального термінала стане фірмовий нібулонівський фонтан.

Готові і умебльовані робочі місця для персоналу в адміністративному корпусі. Свої місця зайняло обладнання в лабораторії, їдальні. Усі приміщення вже прикрашають квіти та картини.

На вантажному причалі, довжина якого 150 м, вже чекає на вантажі потужна суднонавантажувальна машина Telestack TS 527 британського виробництва. Судовий навантажувач здатний завантажувати судна вантажопідйомністю від 3000 до 5000 тонн, з максимальною продуктивністю 500 тонн/год.  

Запорізька організація «Січ Енерго» вже закінчила роботи з прокладання кабелю для підключення живлення по всьому підприємству, а значить зовсім скоро почнуться випробувальні роботи встановленого обладнання у всіх об’єктах перевантажувального терміналу.

Зусиллями компанії вже виконано й днопоглиблення близько 2 км річки Плоска Осокорівка, що забезпечуватиме підхід суден до вантажного причалу перевантажувального термінала філії. Наразі тривають роботи з днопоглиблення операційної акваторії підприємства.

В майбутньому – бюджет громади отримуватиме близько 5 млн грн щорічного прибутку у вигляді сплачених компанією податків, а місцеві жителі матимуть робочі місця. Власне аграрії Запорізької і Дніпропетровської областей вже з початку маркетингового року зможуть скористатися новим перевантажувальним терміналом.

 

Коментуючи завершення будівельних робіт Вадатурський заявив: – Будівельний майданчик у Тернівці – це не зона відпочинку, – розповів журналістам, підсумовуючи червневу нараду, Олексій Вадатурський. – Це об’єкт, на якому зараз працюють більше півтори тисячі працівників семи десятків підрядних організацій. Робота на будівельному майданчику кипить цілодобово. Мені дуже приємно, що у такі нелегкі часи для України є люди, які працюють і які задоволені тією роботою, яку ми їм даємо. Кошторисна документація об’єкта – вже більше 23 мільйонів доларів США. Роботи виконуються успішно. Їх буде завершено 25-26 червня, як і планувалось. У період будівництва нам дошкуляли дощі, негода. Довелось виконати великий обсяг земляних робіт. Все це, звичайно, впливало на темпи. Але це ні в якому разі не вплине на перенесення термінів виконання поставлених завдань і закінчення робіт. Об’єкт буде введено в експлуатацію до 1 липня – у завершеному вигляді і в автоматизованому режимі. Повністю укомплектований для цілодобової роботи. Збіжжя на терміналі прийматиметься від аграріїв Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей.
Робоча нарада

Очільник “Нібулона” додав, що 2 липня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття терміналу. В перші дні роботи підприємства зерно буде прийматись в експериментальному режимі після чого термінал вийде на повну потужність.

“В ці дні аграрії відвідують наше підприємство. Ми їх знайомимо з нашими технічними можливостями, підписуємо угоди на закупівлю та зберігання зерна. Сільгоспвиробники будуть дуже задоволені, що таких об’єкт буде побудований недалеко від них. Тепер їм не прийдеться їхати в Кам’янку-Дніпровську, Біленьке, переїжджати через дамбу, через місто Запоріжжя. Час на логістику, коли запрацює термінал у Тернівці, буде скорочено у кілька разів. А значить в рази скоротяться витрати на транспортування зерна, що вплине на конкурентні ціни та отримання додаткового прибутку сільгосптоваровиробниками. «Переконаний, аграрії будуть задоволені такою співпрацею з «Нібулоном».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.