Вадатурський та Бриль відвідали будівництво зернового терміналу в Запорізькій області

Поделиться

Економіка України розвивається і яскраве тому підтвердження мегапроект компанії “Нібулон”, який реалізовується в Запорізькій області. Тут на березі притоки Дніпра триває будівництво зернового терміналу – вже третього в регіоні.

Олексій Вадатурський і Костянтин Бриль на будівництві зернового темінала село Тернівка

11 квітня сюди, в село Тернівка, Вільнянського району з робочим візитом завітали засновник та власник компанії “Нібулон” – Олексій Опанасович Вадатурський, якого супроводжував губернатор Запорізької області – Костянтин Бриль. Першою локацією в яку відвідали високі гості став берег річки, де відбулося зариблення, в води Плоскої Осокорівки було випущено понад 1700 особин товстолоба.

Коментуючи подію, губернатор Запорізької області Костянтин Бриль заявив: “Нібулон – це єдина компанія, яка при будівництві своїх об’єктів відповідає за оновлення екологічного фону і впроваджує екологічні заходи. Я впевнений, що на даний момент цим повинні займатися всі, тим більше, що ця риба закуплена у запорізького виробника з міста Пологи, який займається її розведенням. І людина грошей заробила і Дніпро отримав малька товстолобика”.


Олексій Вадатурський і Костянтин Бриль
на зарибленні річки Плоска Осокорівка

 

Після цього протягом півгодини Бриль і Вадатурський відповідали на питання місцевих жителів, які із задоволенням і зацікавленістю дискутували з гостями.

Олексій Вадатурський зазначив, що в травні-червні місяці на будівництві зернового терміналу буде задіяно близько 1500 співробітників, а роботи будуть тривати цілодобово. Термін здачі об’єкту – 1 липня 2019 року. Глава компанії уточнив, що той факт, що будівництво зернового терміналу проводиться на території Запорізької області – велика заслуга Костянтина Бриля, який був головним ініціатором того, щоб проект отримав реалізацію саме тут – у Запорізькій області.

Що стосується економічного обґрунтування проекту, то Вадатурський заявив, що Україна станом на даний момент вирощує близько 70 мільйонів тонн зерна в рік, в той час як внутрішнє споживання залишається на рівні в 20 мільйонів тонн.

Нескладно порахувати, що експортний потенціал країни становить як мінімум 50 мільйонів тонн на рік і це зерно необхідно транспортувати в українські порти для послідуючого відвантаження і продажу за кордон.

Вадатурський запевнив присутніх місцевих жителів в тому, що компанія “Нібулон” не відмовляється від своїх зобов’язань і має намір повністю перекрити дах Тернівської школи, відновити освітлення і побудувати всі дороги в межах населеного пункту а також ті, які ведуть до нього. Капітально відремонтувати місцевий клуб і реставрувати церкву, яка була побудована ще в 18 столітті і є об’єктом величезної історичної та архітектурної цінності.

Дослівно Вадатурський заявив: “Для мене важливо, щоб це був об’єкт Православної церкви України. Якщо відповідне рішення буде прийнято, я допоможу, щоб роботи з її реконструкції були прискорені”.

У зв’язку з наближенням другого туру виборів, голова компанії не міг обійти тему політики і закликав всіх присутніх віддати свої голоси за чинного президента України.

“У мене одне прохання – голосуйте за Порошенка”. Я українець, я горою України, я патріот України і інвестую в економіку своєї рідної країни. Я приїхав до вас без охорони і без джипів, ми людям дали роботу, щоб вони не їхали за кордон”, заявив Олексій Опанасович.


Будівництво йде повним ходом

Другим місцем, яке відвідали глава “Нібулона” і губернатор Запоріжжя стало саме будівництво. Побувавши тут можна сказати одне – це видовище вражає. Ще в березні місяці тут була звичайна балка поросла очеретом, а зараз ці околиці перетворилися до невпізнання. Описати те, що відбувається тут неможливо, це треба бачити, тут розгорнулася по-справжньому грандіозне будівництво.

Вадатурський та Бриль на будівництві зернового терміналу

Вадатурський виступив перед присутніми працівниками з короткою, але дуже емоційною і інформативною промовою. Голова “Нібулона” зазначив, що на будівництві об’єкта працюють люди з багатьох регіонів України. Дивно, але в ході робочої наради, голова компанії візуально впізнавав співробітників, які працюють на об’єктах «Нібулона» з 2002 року. Він зазначив, що в ситуації, що склалася напередодні другого туру виборів президента України потрібно робити вибір з “холодною головою”. На думку Вадатурського, президентом країни в такий відповідальний і тривожний час не може стати людина не має ніякого досвіду роботи на високих урядових посадах.

Вадатурський та Бриль розмовляють з будівельниками

“Ви можете голосувати за будь-кого, але якщо Ви проголосуєте проти Порошенка – Ви проголосуєте проти мене” – уточнив свою політичну позицію Вадатурський.

Олексій Опанасович висловив тверду впевненість в тому, що об’єкт буде зданий в строк і зерно нового врожаю буде відвантажуватися з берегів Плоскої Осокорівки.

На фінальній прес-конференції Вадатурський заявив: “Наше підприємство інвестує в економіку Запорізької області завдяки інвестиційній привабливості регіону, яку створив губернатор – Костянтин Бриль. Завдяки підтримці місцевої влади всіх рівнів ми будуємо цей об’єкт. Цей об’єкт наша компанія будує завдяки підтримці президента України Петра Порошенка, який був на наших підприємствах як мінімум 4 рази. Він допоміг нам в реалізації інвестиційного проекту з відродження суднобудівної галузі Україні. У нас є один з найуспішніших суднобудівних заводів України. Ми вже побудували 70 суден.

Фактично, ми відродили суднобудування і зробили це за нинішньої влади – за президентства Петра Олексійовича.

Завдяки його підтримці ми відновили судноплавство на річці Південний Буг і зняли з автодоріг понад 1млн 200 тисяч тонн вантажів і ми зараз нарощуємо ці обсяги. Ми, завдяки, підтримці президента відновлюємо судноплавство на Дніпрі. І ми вже перевезли по цій річці 3 мільйони тонн вантажу в 2018 році і в 2019 році збільшимо цей показник до 3,5 мільйона тонн. Це говорить про те, що в галузі є реформи, є підтримка прозорого і чесного бізнесу і я в даному випадку і весь колектив “НІБУЛОНу” підтримує Порошенка на майбутніх виборах”.

Це буде вигідно для аграрного сектора, підприємства якого скоротять витрати на транспортування зерна від 3 до 5 доларів за 1 тонну.

“Зараз тут працює близько 600 співробітників, через місяць тут буде працювати понад 1000 осіб а в червні їх кількість зросте до 1500. Після того, як зерновий термінал буде здано в експлуатацію, на постійній основі тут працюватимуть 120 чоловік, що забезпечить надходження податків до місцевого бюджету близько 6 мільйонів гривень на рік.


Дивовижно, але багатьох будівельників Вадатурський пам’ятає в обличчя і по імені

І якщо вважати 300 тисяч тонн вантажу які ми тут приймемо і помножити їх на 3-5 $ то можна порахувати ту колосальну суму дотацій яку отримає український аграрний сектор”– зазначив Вадатурський.

На закінчення, Вадатурський розповів, що сума інвестицій вкладених в цей проект складе 22 мільйони доларів, а термін окупності зернового терміналу не перевищить періоду 7-10 років.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поделиться

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.