Індія інвестує $15 млрд у будівництво заводів із виробництва чіпів

Індія інвестує понад 15 мільярдів доларів у будівництво трьох заводів із виробництва напівпровідників. Про це із посиланням на рішення уряду республіки пише CNBC. 

«Індія вже має великі можливості в галузі розробки чіпів. Завдяки цим підприємствам наша країна розширить можливості виробництва», — йдеться у заяві Кабміну. Країна прагне стати великим центром з виробництва мікросхем, склавши конкуренцію США, Тайваню та Південній Кореї та активно залучає іноземне фінансування.

Перший завод буде побудований індійською компанією Tata Electronics у партнерстві з тайванською корпорацією Powerchip Semiconductor Manufacturing у Дхолері, штат Гуджарат.

Інвестиції в це виробництво становитимуть майже 11 мільярдів доларів, завод вироблятиме чіпи розміром 28 нанометрів і більше (вважаються застарілими), які можуть застосовуватися в автомобілебудуванні, побутовій електроніці та оборонній промисловості.

Також уряд схвалив появу заводу Tata Semiconductor у штаті Ассам (інвестиції становитимуть близько 3,26 мільярда доларів) та спільного виробничого майданчика CG Power, японської Renesas Electronics Corporation та таїландської Stars Microelectronics. Повідомляється, що будівництво всіх трьох об’єктів має розпочатися протягом наступних 100 днів.

Раніше повідомлялося, що Nvidia та Intel мають намір поставити Китаю сучасні чіпи для навчання ШІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2024-03-01